2737
2734
عنوان

بچها ممکنه من طلسم شده باشم؟

268 بازدید | 17 پست

اولش اینکه زندگیم داره کلا نابود میشه بدون هیچ دلیل موجهی عقدم هستم

بعدش اینکه رفتم وکیل گرفتم تا حداقل حقمو بتونم بگیرم وکیلمم پولمو برداشت و هرچی زنگش میزنم ديگه جواب نمیده(خلاصه حالا یا کارشو پیگیری میکنم یا نه کلا اینم یه دردسر شد رو بقیه مشکلاتم)

جدیدن هم وقتی دارم کاری انجام میدم کلا احساس میکنم یکی از جلوم رد میشه بعد ک بلندمیشم میرم دنبالش میبینم کسی نبوده یا مثلا میزمو جا به جامیکنم حس میکنم یه چیزی از زیرش رد شد مثل موش سوسک اینا بعد دقت که میکنم میبینم چیزی نبوده اوایل جدی نمیگرفتم اما الان خیلی زیاد شده واقعا حس میکنم دیونه شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اکه حس میکنی کارات پیش نمیره متوسل به ائمه شو نماز حضرت زهرا بخون حتما حتما تو رکعت اول بعد حمد صد مرتبه قدر و تو رکعت دوم بعد حمد صد مرتبه توحید بخون  تا طلسم هر گیر و گرفتاری هست برطرف بشه ..

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2731

همه اینا تخیلی بیش نیست😓

چون هنش بهش فک میکنی تلقین میکنی فک میکنی اینجوریه

دلم برات تنگ شده جُرج کوچولو...ینی الان کجایی داری چیکارمیکنی؟ هواگرمه حتمن بازم مریض شدی  ای کاش هيچوقت راضی ب فروش نمیشدم

داستان شوهرت و ک نمیدونم ولی وکیل شاید از ی آدم نامعتبر خواستی وکالتت و برعهده بگیره اونم برداشته گذاشته رفته و درمورد سایر چیز ها طلسم نا معتقد نیستم ولی اینا تصورات آدمه من هم اینطوری میشم صلوات بفرست این فکراروهم از خودت دور کن فکرت درگیره

میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی🙏🏻🙏🏻😊
چنین چیز هایی واقعی هست،زندکی ما یک مدت پر از دعوا و استرس بود شبا با بی اعصابی و نگرانی می‌خوابیدم  خودمون هم نمی‌دانستیم چرا اینقدر درگیر هستیم و با هم کلنجار میریم،اخر یک فال گیر جلوی مادرم رو گرفت گفت شما رو یک نفر طلسم کرده و پشتتون بگو بگو هست یه دعایی هم خوند،خدا رو شکر الان جو خانمان خیلی آرام تره
2738
عزیزم اکه حس میکنی کارات پیش نمیره متوسل به ائمه شو نماز حضرت زهرا بخون حتما حتما تو رکعت اول بعد حم ...

نحسی شدید افتاده تو کارام که هرکی زندگیمو از نزدیک میبینه میگ تو چرا یه دفعه اینجوری شدی

نمازمم میخونم قرآنم میخونم کلا به نمازم مقیدم 

اگر قبلا سراغ این دعانویس ها و رمال ها نرفتی  و این چیزها رو خودت وارد زندگی ت نکردی   و  مومن به خدا هستی  >>> هیچ اثری طلسم و سحر روت نداره
هیچ تاثیری
پس  خیالت راحت باشه

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
نحسی شدید افتاده تو کارام که هرکی زندگیمو از نزدیک میبینه میگ تو چرا یه دفعه اینجوری شدی نمازمم میخ ...

چه بسا چیزی را خوش نداشته باشید ،  حال آن که خیر شما در آن است.          قرآن کریم  بقره آیه 216

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
منم چند ماه میشه بیخود دعوا و استرس دارم نمیدونم چیشده ولی به جاریم شک دارم که دعا گرفته باشه

منم شنیدم دعا میگیرن برای نابودی زندگی دیگران

نمیدونم باید چکار کرد واقعا

منم شنیدم دعا میگیرن برای نابودی زندگی دیگران نمیدونم باید چکار کرد واقعا

من میدونم جاریم و مامانش تو کار دعا هستن. نمیدونم برای اثر نکردن دعا چکار کنم

تاریخ ۹/۹/۹۹ به بهترین ارزم رسیدم .امیدی هست چون خدایی است

دوست عزیزم این چیزا صحت داره و خداانکنه ک اثر کنه.چون زندکی رو نابود میکنه....مادر شوهر خاهرم باما اینکارو کرده....نمیدونی چ بلاها سرمون اورد با جادو.با بدبختی باطل کردیم 

2706