2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیاد که روز جدید اگه داخلش بری بروز رسانی نمیشه

چرا 

نمیدونم برا من که مشکلی نداره 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2738

باد صبا

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
نمیاد که روز جدید اگه داخلش بری بروز رسانی نمیشه

عزيزجان اونجا قفل شد نتونستم جواب بدم اومدم اينجا ك بگم اتفاقا منم تو زندگيم خيلى دلبستگيها دارم حتى الان ك اين تصميم رو قاطعانه گرفتم احتمالا يه جنين تو شكممه اما حاضرم از همش بگذرم حاضرم اگر جنگ شد با همين جنين شهيده شم و حاضرم حتى اگر همسرم شهيد شد اين بچه رو تنهايى بزرگ كنم و افتخاااار كنم ك همسر شهيدم🖤🖤

برنامه ست ؟ دستت درد نکنه 

اونجا گفتيد افتخار نيست ادم ب دست كفار ذليل بميره اما از نظر من افتخاره چون تا زمانى ك كفار ازت نترسن بهت حمله نميكنن🖤🖤و صد البته ك ما ميخواهيم بجنگيم با تمام توانمون وگرنه نميخوام برم جلوشون بگم بيا منو بكش!!

عزيزجان اونجا قفل شد نتونستم جواب بدم اومدم اينجا ك بگم اتفاقا منم تو زندگيم خيلى دلبستگيها دارم حتى ...

خب عزیزم اینقد خودخواه نباش شاید اون بچه بخواد پدر داشته باشه یا حتی زندگی کنه

نظرات من قرار نیست به مذاقت خوش بیاد 
2706