2737
2734
اینجوری ام دادگاه قبول نمیکنه بره بگه بددهنه واسه دادگاه قابل قبول نیست ی مبلغی از مهر رو ببخشه و تو ...

اینجوریم که نمیشه میخواد پسرشو نگه داره سرمایه ایم نداره که بتونه زندگی کنه خوب شوهره عصبیه این همه ادم طلاق میگیرن توقیف اموال میگیرن این همه چیزشم میبازه که اونوقت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا دلایل محکمه پسند نیست و دعوت به سازش و نهایت تعهد رفتاری میشه ..مگر توافقی جدا بشه

خالم داره از دستش قرص اعصاب میخوره بخدا همیشه تو خودشه میگه این کارو نکنم دعوا میشه اون کارو نکنم عصبی میشه از یه دختر شاد تبدیل شده به یه ادم گوشه گیر نمیدونم دیگه این اخلاق بد چرا نباید محکمه پسند باشه

خالم داره از دستش قرص اعصاب میخوره بخدا همیشه تو خودشه میگه این کارو نکنم دعوا میشه اون کارو نکنم عص ...

نیست دوست عزیز نیست ...مگر ثابت کنه که اعصاب و روان شوهرش مشکل دارا که کارراحتی نیست ...مشکلات از این بزرگتر رو دعوت به سازش میکنیم ..دلیلشم اینه که این مسائل به تنهایی توسط مشاور خوب قابل حل هست نه طلاق ...مگر گفتم سر مقداری توافق کنن و جدا بشن ...

2728
نیست دوست عزیز نیست ...مگر ثابت کنه که اعصاب و روان شوهرش مشکل دارا که کارراحتی نیست ...مشکلات از ای ...

اخه عزیزم شما و من بهتر میدونیم عوض کردن روحیات و اخلاقی که یه نفر با اون 40سال زندگی کرده چقدر سخته جالب اونجاست که خانواده خودشم هم قبول میکنن اخلاقش بده 

اخه عزیزم شما و من بهتر میدونیم عوض کردن روحیات و اخلاقی که یه نفر با اون 40سال زندگی کرده چقدر سخته ...

در مشاوره پایه بر مبنای تغییر طرف مقابل به زور نیست ...وقتی فردی میره مشاوره یعنی خودش پذیرفته که کمک کنه به تعادل رفتاریش ...تغییر در هر سنی اگر خود فرد بخواد قطعا امکان پذیره ...

در مشاوره پایه بر مبنای تغییر طرف مقابل به زور نیست ...وقتی فردی میره مشاوره یعنی خودش پذیرفته که کم ...

ظاهرا طرف مقابل راضی به رفتن به مشاوره نیست به هر حال ممنون دوست عزیز

2738