1373
1341

برادرشوهرم با شوهرم قبل از ازدواج ما قهر بودنو الانم قهرن. برادرشوهرم  یه بار بچه منو صدا نکرده که هیچ خیلی هم با کینه و اخم همیشه به بچم نگا میکنه دیشب خونه مادرشوهرم یه لحطه از نگاش من ترسیدم خیلی ناراحت شدم تو اتاق به خواهرشوهرم گفتم امیدوارم با هر نیتی به بچم نگاه میکنه خدا همونو سرش بیاره. یه قشرقی کرد که نگووو میگه تو حق نداری برادر جووون منو پیشم نفرین کنی

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350

بد خرفی زدی.

شوهرت باید حرف بزنع ب خونوادش ن تو.

خدایی چطو روتون میشه انقد بی پرده و تند بحرفین با خونواده همسر?? ی حریم بزارین ,خودتون ضرر میکنین

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈

حتما خواهره میدونسته چطوری به بچت نیگا میکنه نه اصلا نفرین نیست اگه با نیت بدی نیگاش نیکنه آره تفرینه که در اون صورتم حقشه اتفاقا خیلی قشنگ گفتی

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

حرفت بد بوده

به زور نمیشه از عموعمه خاله دایی خواست نسبت به بچه هامون حس داشته باشن این یه حس ذاتیه

شوهرشمام باید همین کارو با بچه ی اون کنه

شما نباید واکنش نشون بدید که بفهمه نقطه ضعفتون چیه

خدای من رفیقمه تنها غمخوارمه ارامشمو مدیون حضور پررنگشم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
پیش اون چرا گفتی آخه به هرحال برادرشه

اخه خیلی بهم برخورد بچه های خواهراشو هی بعل میکرد طفلک بچه من دور و برش میچرخید عمو عمو میگف اونم انگار نه انگار. بعدشم خواهره خوش حرف انداخت گف تو دل این هیچی نیس منم یهو گفتم

وا حق داشته سرت داد بزنه تو روش برادرش نفرین کردی انتظار که نداشتی بهت بگه مرسی که هستی   &nb ...

چه نفرینی کرده

گفته همونطوری که به بچم نیگا میکنه سرش بیاد کجاش تفریته آره اگه اون با چشم بدی نیگا میکنه نفرین میشه که در اون صورتم حقه نفرین کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
1376
مث این میمونه ک ب یکی  بگی.الهی یکی مث خودت سر راهت بیاد.. حالا بشین فکر کن ببین این نفرین یا د ...

دقیقا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بد خرفی زدی. شوهرت باید حرف بزنع ب خونوادش ن تو. خدایی چطو روتون میشه انقد بی پرده و تند بحرفین با ...

اونا چرا حریم نمیذارن. شما خودت بچه داری؟؟دیدی کسی تو جمع به بچت کم محلی کنه؟

اخه خیلی بهم برخورد بچه های خواهراشو هی بعل میکرد طفلک بچه من دور و برش میچرخید عمو عمو میگف اونم ان ...

خوب کردی عزیزم 

گوه خورده قشقرق به پا کرده 

اصلا کم نیار 

کور بشه اون چشمی که بخواد با منظور بدی به یه طفل معصوم نیگا کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
به چه حقی جلوش بد برادرشو گفتی حالا نفرینم نباشه خلاثه حرف بدی زدی خواهرشه ها

اصلا حرف بدی نزده بنده خدا

من که خیلی خیلی تحسینش کردم خیلی هوشمندانه حرف زده نه فحش داده نه نفرین کرده نه بدی گفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حرفت بد بوده به زور نمیشه از عموعمه خاله دایی خواست نسبت به بچه هامون حس داشته باشن این یه حس ذاتیه ...

مجرده . ولی من میدونم شوهرم  ادمی نیس که یه بچه تو جم هی صداش کنه و حرف بزنه اونم محل نذاره اصلا. منم نمیگم بچمو بغل کنه نه اصلا ولی بلاخره دختر من پیش دختر عمه و پسر عمه هاش هی داشت اونو صدا میکرد

باید بپذیری که وقتی باطرف قهرید کلا قهرید کوچیک وبزرگ واستثنام نداره

بهرحال باید بی تفاوت باشی 

خدای من رفیقمه تنها غمخوارمه ارامشمو مدیون حضور پررنگشم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
اصلا حرف بدی نزده بنده خدا من که خیلی خیلی تحسینش کردم خیلی هوشمندانه حرف زده نه فحش داده نه نفرین ...

حرف بدی نزده حق داشته

ولی خودتو بزار جای خواهره

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.
1339