2733
2734

من 7روز عقب انداختم، وقتی 5روز عقب انداختم، بتام منفی بود 😪رفتم دکتر گفت چون تنبلي داری بتا دیر میره بالا، گفت 14 روز صبر کن ولی کی طاقت داره 😪زیر دلم گهگاهی مثل پری درد میگیره وخوب میشه، سینه هام سنگین ونوکش حساس دست میزنم درد میگیره قشنگ معلومه باد کرده😖همیشه با دوفاستون مرتب بودم حداقل یه روز عقب مینداختم نه دیگه اینقدر من تازه بدون دوفاستونم اینقدر تاخیر نداشتم 

عزیزم مال منم بتام منفی بود ولی باردار بودم

حالانمیدونم آزمایشگاه اشتباه کرده بود یا کلا بتام پایین بود

۳روز بعد موعدم ۱.۵بود

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

دوست خاهرم باردار بود تا هفت ماهگی آزمایشش منفی نشون میداد😐 فقط چون شکمش بزرگ شده بود شک کرده بود نکنه کیسته رفته بود سونو گفته بودن بچس ولی نمیدونم چرا هرچی ازمایش میداد همه منفی اخرم رف مشهد دکتر نفهمیدیم واس چی منفی نشون میداده

همسرم دلیل من است. 💜🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مال منم بتام منفی بود ولی باردار بودم حالانمیدونم آزمایشگاه اشتباه کرده بود یا کلا بتام پایین ...

دعا کنید برام برا من 0/7بود،، شما تنبلی تخمدانی چیزی نداشتین، گفته 14روز ولی من تا اون موقع حوصله نمیکنم، به نظرت 5روز دیگه برم خوبه؟ 

2728
دعا کنید برام برا من 0/7بود،، شما تنبلی تخمدانی چیزی نداشتین، گفته 14روز ولی من تا اون موقع حوصله نم ...

نه عزیزم من تنبلی تخمدان نداشتم

ولی اون موقع ها ک آزم منفی بود بی بی چکام بعد یه مدتی مثبت میشد

برا شما وضعیت بی بی چکات چجوره

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
زیر دلم درد میکنه الان هی میگم نکنه میخام پریود بشم 😪

منم اینجوری بودم

ولی بادرد پریودی فرق میکرد یخورده بالاتر بود برا من... خیلی زیر دلم نبود

درد میگرفت و ول میکرد عادی میشد انگار نه انگار

2738
نه عزیزم من تنبلی تخمدان نداشتم ولی اون موقع ها ک آزم منفی بود بی بی چکام بعد یه مدتی مثبت میشد بر ...

من بی بی گذاشتم روز موعد منفی بود، با 4روز تاخیرم منفی، ولی اگه بتام بالا نباشه بی بی هم منفی دیگه 

نه عزیزم من تنبلی تخمدان نداشتم ولی اون موقع ها ک آزم منفی بود بی بی چکام بعد یه مدتی مثبت میشد بر ...

میخام چن روز دیگه بی بی بزارم البته اگه پریود نشم😪به ما گفتن iui دعا کنید معجزه شده باشه 😓

منم اینجوری بودم ولی بادرد پریودی فرق میکرد یخورده بالاتر بود برا من... خیلی زیر دلم نبود درد میگر ...

من الان دقیقا سمت راستم بغل رانم  درد میکنه،دیروز تو خود واژنم درد میکرد 8

گلم ان شالله ک ب حق این روزای عزیز براتون اتفاقات خوب بیفته

عزیزم مال منم بتام منفی بود ولی باردار بودم حالانمیدونم آزمایشگاه اشتباه کرده بود یا کلا بتام پایین ...

سلام عزیزم 

من شیر میدم و پریود نمیشم 

علائمی دارم و آز دادم بتام 5بود ازمایشگاه گفت منفیه

امکان داره بالا بره؟

همیشه بخاطر داشتنتون خداروشکر میکنم(همسرم،پسرم ،دخترم)

بی بی چکان خیلی دیر مثبت میشه

همیشه بخاطر داشتنتون خداروشکر میکنم(همسرم،پسرم ،دخترم)
2706