2726

من هر بار بار مامانم ميخواد بره با يه خانومي هست هماهنگ ميكنيم اون رجيستر هست پيدا ميكنه عكس ميفرسته و رزرور ميكنه

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شبی 700 هزارتومن خیلیه واقعا.ولی حتما دیگه عالیه همه چیش

عالیهههه. ما دفعه اول واس ٧روز رزرو کردیم اما انقد تووپ بود ک ١٥ز موندیم. هر سری میریم همینجا

یبارم هتل هما ٢رفتیم, اونم همینطوریه اما دوره از حرم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

سلام عزیزم

چندروز پیش ی خانومی هم برای مسافرت ب مشهد صحبت میکردن میگفتن شبی ۷۰۰اما ی خانومی شماره ی مادر پیر دادن گفتن خونشون خیلی تمیزه ب ۵نفر شبی ۵۰میده 

خیلی تعریفشون کردن من عکس گرفتم از شماره میخواین شمارشون بفرستم زنگ بزنین؟میگفتن تجهیزات کامل داره 

2728

عزیزم توی نت سرچ کن هتل های مشهد همه شماره ها و ادرساشون و امکاناتشون هست قیمت هم میزارن.مقلا من یه بار دیدم هم مرتب و تمیز بود هم فول یعنی باصبحانه ناهارشام قیمتش مناسب بود مثلا نفری 90 من یه بار دیدم.البته ازسایت تخفیفان هم کمک بگیر 

بابا بزرگ من یه کوچه مونده به حرم سوییت اپارتمان داره تمیزه و برا خانواده خوبه چون سوییته شبی تقریبا دویست،دویست و پنجاه البته به زمان رفتنتون هم بستگی داره  ۰۵۱۳۲۲۵۴۶۵۳ هم شمارشه تماس بگیرید اگه خواستید