1421
1411

هتل خوب فقط الماس٢

نزدیک حرمم هس

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈مذهبیای خوش اخلاقو دوس دارم، اما اون عده ک کلا نمیفهممن ریپلای نکنن چون مزاحمن مزاااااحمممممم

من سراغ دارم اما رزروی نیس

چون مال ارگا خاصیه گفت بیایید اگه جا داشتیم میدادیم بهتون

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

مامانا من میشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
1432
شبی چنده؟

سه ماه پیش شبی ٧۰۰دادیم. اتاق ٢نفره

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈مذهبیای خوش اخلاقو دوس دارم، اما اون عده ک کلا نمیفهممن ریپلای نکنن چون مزاحمن مزاااااحمممممم
1427

من هر بار بار مامانم ميخواد بره با يه خانومي هست هماهنگ ميكنيم اون رجيستر هست پيدا ميكنه عكس ميفرسته و رزرور ميكنه

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
شبی 700 هزارتومن خیلیه واقعا.ولی حتما دیگه عالیه همه چیش

عالیهههه. ما دفعه اول واس ٧روز رزرو کردیم اما انقد تووپ بود ک ١٥ز موندیم. هر سری میریم همینجا

یبارم هتل هما ٢رفتیم, اونم همینطوریه اما دوره از حرم

سلام عزیزم

چندروز پیش ی خانومی هم برای مسافرت ب مشهد صحبت میکردن میگفتن شبی ۷۰۰اما ی خانومی شماره ی مادر پیر دادن گفتن خونشون خیلی تمیزه ب ۵نفر شبی ۵۰میده 

خیلی تعریفشون کردن من عکس گرفتم از شماره میخواین شمارشون بفرستم زنگ بزنین؟میگفتن تجهیزات کامل داره 

عزیزم توی نت سرچ کن هتل های مشهد همه شماره ها و ادرساشون و امکاناتشون هست قیمت هم میزارن.مقلا من یه بار دیدم هم مرتب و تمیز بود هم فول یعنی باصبحانه ناهارشام قیمتش مناسب بود مثلا نفری 90 من یه بار دیدم.البته ازسایت تخفیفان هم کمک بگیر 

1331