1373
1363
عنوان

ممکنه کیست دفع بشه؟؟

65 بازدید | 12 پست

سلاااام ...دوستم ی ماه پیش رف سونو بهش گفت کیست داری.بهش قرص ال دی داد دکتر ک ی ماه بخورع باز بیاد.دوروزه از ی ماه میگذره امروز بهم زنگ زد گف وقتی رفته دستشویی ی چیزی شکل پوست ک توش رگ دارع ازش دفع شده درد و خونریزیم نداره.خطرناکه؟ممکنه کیستش دفع شده باشه؟

😱😱😱😱😱😱😱

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1350

بله ممکنه، من دفع کردم دختریام بی نهایت درد داشت حس زایمان داشتم واژنم خیلی باز شده بود واز درد به خودم میپیچیدم و کنترل رو باز شدنش نداشتم بعد سه ساعت رفتم دسشویی اندازه نوک ناخن یه کیست خون الود ازم رفت و بعد انقد انرژی ازم رفته بود رفتم بیحال و خسته افتادم تو جام ولی دردم قطع شد دیگه

من نمیدانستم  /  معنی "هرگز" را  /  تو چرا بازنگشتی دیگر؟

من دوسه سال پیش رفتم دکتر گفت تو تخمدانت کیست داری عمل کن منم ترسوم کلا دارو داد گفت بعد دوماه بیا من بعد دوماه نرفتم عادتم تقریبا مث قبل بود نرفتم دکتر دیگه علائم دیگه هم که دکتر میگفت نداشتم 

ولی دوماه پیش کیستم دفع شد بازم میترسم برم دکتر اینا 

حتمن کیست بوده چون منم دیدم مثل پوست بود رگه خونی داشت ببخشید که میگم اما لخته خون نبود مشخص بود پوسته 

💗جانی و جهانی و جهان باتو خوش است💗
1376
اره اونم میگه پوسته

اولش که خیلی ترسیدم از صبش درد داشتم شکمم درد میکرد خیلی تو خواب حس کردم شکمم داره منفجر میشه از درد بیدار شدم چک کردم دیدم اینجوریه مامانمو بیدار کردم

بازم میگم خدا رو شکر دفع شد

💗جانی و جهانی و جهان باتو خوش است💗