2410
2553

29سیکلم اول 5قطره لک قهوه ای روشن اومد بعد خون ابه ک خیلی کمه گاهی میاد موعدمم جمعس ازکجا بفهمم لک لانه گزینیه

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

داری پریود میشی

خون ابه صورتی ماننده رنگش چون موعدم1شهریوره لانه گزینی هم میگن جلوتر ازپریوده شک کردم

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2720
بیبی چک بزن 

نشون میده الان؟

نشون میده الان؟

من تجربه بارداری ندارم امام شنیدم بعد لک لانه گزینی نشون میده واسه بعضیا تا چند روز بعد موعد نشون نمیده ولی شما یکی بزن همیشه از چند روز قبل پری علایم داشتی؟ 

منتظر معجزه 
من تجربه بارداری ندارم امام شنیدم بعد لک لانه گزینی نشون میده واسه بعضیا تا چند روز بعد موعد نشون نم ...

همیشه1هفته

این سری از20سیکلم سینه درددارم تاالان ک قطع نشده

همیشه1هفته این سری از20سیکلم سینه درددارم تاالان ک قطع نشده

انشالله بارداری عزیزم یه پنج شش تا تست بگیر روزی یکی بزن خیالت راحت بشه استرس بده دوستم گفت روز خود پریودیم یه لک قهوه ای دیدم دیگه پری نیومد بعدش بیبی زد مثبت بود 

منتظر معجزه 
2714
انشالله بارداری عزیزم یه پنج شش تا تست بگیر روزی یکی بزن خیالت راحت بشه استرس بده دوستم گفت روز خود ...

دعا کن نی نی تودلم باشه کلی گریه کردم دیدم اینجوری شدم

انشالله عزیزم انشالله امروز که عیده دلت شاد بشه یه بیبی بزن 

مرسی

دوفاستون رو از چندم مصرف کردی؟

هیچی مصرف نکردم گلم