1373
1341
عنوان

بهترین روززندگیتون؟😊

150 بازدید | 24 پست

بیان بگین کی بوده😊روز عیده دور هم شادباشیم😊☺

من به ارزوهام میرسم.😊مطمئنم زندگیم خوب میشه مطمئن میشم همسرم خوب میشه😊میدونم ک میره سرکار میدونم که ارامش دوباره میاد توزندگیم.تودرسم موفق میشم😊.میدونم چون خداباهامه😚 

دیروز

حیف که حوصله ندارم بگم😁

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) 1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

اون روزی که رسما شرعا قانونن مال هم دیگه شدیم😻😻

شروع رژیم و باشگاه ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ وزن شروع ۸۵/۱۰۰ وزن فعلی ۷۹/۷۰۰وزن هدف ۶۸خداجون کمک کن بتونم وزنمو کم کنممن مطمئنم که میتونم به وزن ایده‌آل خودم برسم💪               با کمک های عشقم تو این راه موفق میشم❤     دوستان دعا کنید که بتونم وزنمو بیارم پایین بعدشم اقدام کنم واسه مامان شدن🤩من و همسرم خیلی ذوق داریم که نی نی بیاریم🤭😍🙈

شاید اون لحظه برام بهترین بوده... اما بعد یه مدت یه اتفاقی افتاده درمورد همون موضوع ک تبدیل شده ب بدترین روز زندگیم

فقط 48 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
prove yourself to yourself not others
دیروز حیف که حوصله ندارم بگم😁

بگو دیگ😣فضولیم گل کرده

من به ارزوهام میرسم.😊مطمئنم زندگیم خوب میشه مطمئن میشم همسرم خوب میشه😊میدونم ک میره سرکار میدونم که ارامش دوباره میاد توزندگیم.تودرسم موفق میشم😊.میدونم چون خداباهامه😚 
1226
نداشتم بجاش بدترینا داشتم الانم گریم بند نمیاد خستم خسته

چرا عزیزم چیشده دوسداری بگو یکم اروم شی

مثبت شدن ازمايشم

روز عقدم

روز عروسيم

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

خانوما تعریف کنین😂خو ادم میمیره از کنجکاوی 😣

1364