1345
1363

من خیلی بی زبونم.شوهرمم خیلی بی عرصه اس.یعنی به عنوان مرد و تکیه گاه بهش نگاه نمیکنم.این شرح حالم.برخلاف بقیه برادرشوهرا و جاریا هستیم.مادر شوهرم تا یه چیزی میشه میاد تو چشمم زل میزنه میگه.فلان جاریت گفته تو( یعنی من )چرا اون رفتارو کرد چرا این کارو کرد چرا اونجوری کرد.یعنی جاریام ( تو روم که بهم کلی متلک میندازن که هیجی میرن به اینم بدی منو میکنن) حالا یه موصوعی پیش اومده بود بین منو جارزم.سر مبلغ کادو.من در همون اندازه که بهم کادو داده بود رفتم تولد بچش کادو دادم.حالا بهم میگه چرا این کارو کردی جاریت ناراحت شده اینو گفته اونو گفته.در صورتی که هیچ وقت حرف از من جلو اونا هیچی نمیگن.ضعیف کشن که اگه خدایی باشه نباید بگذره ازشون.حالا بکین از این به بعد پیشم مادرشوهرم حرف زد چی بگم؟

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😣😥🤐😯😮😫😝😓😕😖🙃😷🤕😲😞😟😤😢😭😦😧😨😩😬😰😱😳😵😡😠☹بیشتر از همه این😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔 پ.ن من حامله نیستم

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350
1376

بگین مادرجون ماشالله سن و سالی ازتون رد شده نباید انقدر دهن بین باشین که ..از این به بعد حرفی شنیدین دوطرف رو با هم رو در رو کنین ..من که حاضرم ..

اما خودم باشم جواب نمیدم ..یه سیب برمیدارم پوست مبکنم بعدش که دیدم خیلی دارن غر میزنن میگم به چه چیزها فکر میکنیا ...من اصلا ذهنم پی این حرف ها نمیره که ..انقدر مشغولیات ذهنی دارم ...

اسب پیش کشی رو دندوناشو نمیشمارن 

چ کار زشتی میکنه جاریت تولد میگیره برا دلش بچه اش و یادگاری یا تولد میگیره ک کادو و پول جم کنه ب این بهانه ک حالا میشماره کی چی داده بعد توقعشو میگه 

بنظر من محل نکن در مقابل حرفای مادرشوهرت اگر هم جاریت گف اسب پیش کشی رو... 

بگو مگه بچس شکایتش میاره اینجا.

بیاد با خودم حرف بزنه تا جوابشو بدم 😡

کاش دستان خدا پیدا بود. تا در آن وقت که بی حوصله و تنهایی ؛ و دلت از غم دنیا دریاست ، بزنی تکیه به آن؛  و بخندی به همه رنج جهان 📿

با احترام بگو خرج و مخارج زندگی من دست خودمه خودم ی آدم بالغم و صلاح دونستم همون چیزی ک داد رو برگردونم حالا اگه تربیت خانوادگیش حکم میکنه پشت سر من حرف بزنه برام مهم نیست 

‏دلم ازون تفنگا میخواد ک روشنش میڪردی میگفت:فایر فایر ایچوشوشوشوچوچوشو فایر فایر/:  
1226

بگو بیخود ناراحت شده هودشم همین قد کادو داده بود دیگه اگه ب ناراحتی بود من اول باید ناراحت میشدم 

بگو مامان جان من ب هر کس ب اندازه ایی ک بهم احترام محبت میذاره محبت میکنم ته بیشتر نه کمتر