2737
2734
عنوان

توروخدا بیاین دارم دق میکنم

560 بازدید | 20 پست

😭😭وای بازم مشکل من شروع شد

1ساله عقدم شوهرم بد دله، از دومادمون بدش بیاد با اینکه خیلی اقای مودبیه میگه حق نداری باهاش سلام و علیک کنی ولی خودش با زنداداشش قلیون میکشه، 

میگه چرا مامان بابات یا خواهرت بهت زنگ میزنن؟ 

چرا بریم خونه خواهرت؟ مگه خاله بازیه اونوقت خودش تند تند میره خونه خواهرش

مامان باباهامون اومدن شمال اگه 1 روز به مامان و باباش زنگ نزنم ناراحت میشه. خیلی بچه ننس خیلییییی، درصورتی که خونوادش خیلی باهام خوبن

خودشم خیلی مهربونه خیلی. نمیزاره حسرت چیزی ب دلم بمونه دوستم داره، ولی بخاطر این رفتارش دیگه نمیتونم تحملش کنم، چیکارکنم؟ دوست ندارم طلاق بگیرم چون ضعیف نشون میدم همه مشکلمون مشکل خونوادگیه

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب درست باهاش صحبت کن بگو که از این وضع ناراحتی

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2731

عزیزم دقیقا منم ۵ سال پیش که عقد بود مشکلات تورو داشتم الان خیلی بهترشده ولی کاملا تغییر نکرده اول دردسر هاته خیلی فکر کن 

نمیخوام ته دلتو خالی کنم اگه ارزوی خیلی چیزارو به دلت نمیزاره پس چرا این رفتارهارو میکنه و باعث ناراحتیت میشه 

اگر از عاشقـــیـــ گفتم      همیشه ازتو گفتم ...

چجوری نمیزاره حسرت به دلت بمونه اونوقت حق خونه خواهرت رفتن و معاشرت معمولی با فامیل نداری

عزیزم مشکلاتت خانوادکی نیست

از قدیم گفتن از مرد بد دل معتاد و دست بزن باید جدا شی وگرنه پیر و افسردت میکنن آخرشم هیچی به هیچی آدم بده همیشه تویی. کوچکترین تغییری طی سالها به قیمت آبرو و وجهه تو توی فامیلتون تموم میشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

باهاش جدی صحبت کن ببرش مشاوره متاسفانه مثله شوهره من خودخواهه ولی من اجازه نمیدم از خانوادم بد بگه بهش این اجازه رو نده بگو اگه تغییر نکنی منم میشم مثل هودت برا 7انوادت اون وقت دودش میره تو چشم خودت

چجوری نمیزاره حسرت به دلت بمونه اونوقت حق خونه خواهرت رفتن و معاشرت معمولی با فامیل نداری عزیزم ...

👍👍👍👍👍👍👍👍

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738
بد دلي بدترين مشكل زندگي مشتركه.دنبال راهكار باش

نمیدونم چیکار کنم

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
عزیزم دقیقا منم ۵ سال پیش که عقد بود مشکلات تورو داشتم الان خیلی بهترشده ولی کاملا تغییر نکرده اول د ...

مامان منم شمال بود. زنگ زد ب زور منو برد شمال گفت دیگه حق نداری بری. بزار قدرتو بدونه

چجوری نمیزاره حسرت به دلت بمونه اونوقت حق خونه خواهرت رفتن و معاشرت معمولی با فامیل نداری عزیزم ...

پیر شدم. صورتم پر شده از چروک.

خب درست باهاش صحبت کن بگو که از این وضع ناراحتی

صحبت کردم. چند روز خوب شد و باز ادامه داد

تاريخ ثابت كرده ادم بد دل و شكاك به مرور زمان خيلي تغيير نميكنه

دقیقا

مامان منم شمال بود. زنگ زد ب زور منو برد شمال گفت دیگه حق نداری بری. بزار قدرتو بدونه

یعنی چی توضیح بده

خانوادت متوجه این رفتارش شدن؟

یه سریالی میداد همه چیز آنجاست تیپ شخصیتی اسماعیل نامزد دختره یادته؟

اونا پیازداغشو زیاد کرده بودن ولی آدم بددل و شکاک یجور بیماری روحی داره خوددرگیری داره تو فکر و ذهنش همه درحال توطئه هستن و مرتب داره نقشه میکشه چکار کنه که از اونا دورت کنه. حیف تو نیست با یه آدم سالم زندگی کنی؟ هیچکس کامل نیست ولی مشکل روحی خیلی خیلی آزار دهنده اس. همون دومادتون رو نگاه کن یا پدرت. فکر کن اگه شوهر تو جای اونا بود حال و روز زندگی خواهر و مادرت چی میشد

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706