2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه تاپیک دیگه هم زدم ولی کسی نظری نداد هر روز گریه میکنم تو این سن کم دچار افت تحصیلی شدم تو سال هشتم به خاطر افسردگی الان هم دارم میرم کلاس نهم و نمیدونم چی کار کنم هیچ هدفی ندارم ارزوی مرگ میکنم 

یار مرا غار مرا عشق جگر خار مرا  یار تویی غار تویی
2456
یه تاپیک دیگه هم زدم ولی کسی نظری نداد هر روز گریه میکنم تو این سن کم دچار افت تحصیلی شدم تو سال هشت ...

اگه بدون هیج دلیلی افسرده ای قطعا باید بری روانپزشک دارو میده خوب میشی کمکی از دست ما برنمیاد

پدر و مادرم در مورد افسردگیم نمیدونن یعنی خودم نگفتم از پدرم خجالت میکشم به مادرم که یه چیز هایی گعتم گفت دختر لوس افسردگی تو این سن و سال؟ به خاطر افسردگیم افت درسی کردم نمیدونم علتش چیه ولی پدر و مادرم هر دو افسرده هستن

2714

خیلی سن بدیه اگه مشکلی هم داشته باشید ک هیچ.خواهرم همین سنه.عزیزم فقط جوری رفتار کن ک بعد پشیمون نشی پلای پشت سرتو خراب نکن.ی روزی ب سن ماها ک رسیدی میخندی به این روزای الانت

راستش مشکلاتی برامون به وجود اومد و افسردگی شدید گرفتیم هممون و استرسم در مدرسه بالا تر میره هدفی هم برای امسال که سال انتخاب زشتمه ندارم پدر و مادرم هر دوشون میگن برو تجربی و دکتر شو و فشار میارن و همین حالمو بدتر میکنه اصلا انگیزه ای ندارم کاش میمردم راحت میشدم

یعنی چیکار کنم که بعد پشیمون نشم کلی هدف و ارزو داشتم اما چی شد همش یه ساله خراب شد اصلا نمیفهمم چرا اینجوری شدم و چی شد فقط یادمه کلاس هشتم بودم که اینجوری شدم

😭دیگه نمیخام برم مدرسه هر روز استرس ترس از نمره دلشوره دلم میخاد فقط بخابم یه گوشه و کسی کاری بهم نداشته باشه اما اینده رو چی کار کنم حالم بده داغون شدم این همه استرس و حال بد تو این سن کمم نمیدونم چی کار کنم هیچ کسو ندارم باهاش صحبت کنم

هیچ کسی نیست همش همه تنهام میزارن حتی پدر و مادرم کاش خواهر و برادری داشت با اونا صحبت میکردم هیچ کس دوستم نداره خیلی بی ارزشم همه ازم فرار میکنن خدا منو بکش راحتم کن😭😭

یه تاپیک دیگه هم زدم ولی کسی نظری نداد هر روز گریه میکنم تو این سن کم دچار افت تحصیلی شدم تو سال هشت ...

این دوران موقتیه ...اکثرا تجربه ش رو داشتن ..قوی باش میگذره 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
2706