2733
2734

من یه دبیرستان معمولی درس خوندم از این دولتی ها ، بعد امروز با یکی از بچه های دانشگاهمون قرار داشتم بهم گفت بیا فلان مدرسه تو جردن ، رفتم واقعا تعجب کردم ، هیچ کدوم مقنعه سرشون نبود 🤔 بعد همین پسره که باهاش قرار داشتم مثلا ۲۴ ، ۲۵ سالشه دخترا یه عشوه ای براش میومدن 😂😂😂 خانواده ها سالی ۲۰ ، ۳۰ میلیون به خیال خودشون میدن این تحفه ها درس بخونن یعنی اینا پیام نور هم زیادشون هست 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

فکر کنم مدیر این مدرسه ها از قصد این پسر جوون ها رو میارن که دخترا انگیزه داشته باشن برای مدرسه اومدن 😂😂

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دبیرستان ک میرفتم چنتا همکلاسیام اینطوری بودن مقنعه افتاده مو پریشون با دبیر فیزیک موقتمون ی لاسی میزدن

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728

پسره قاطیه دخترا چکار میکرد!!!!!!😐😐😐😐😐

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738

عده ای ازشون خوبن

یبار دیگه اشتباه کن، دوباره به چشمام نگاه کن:) یادت باشه نگاهتو دوست داشتم، اولین اشتباهتو دوست داشتم...یادت باشه نگاهمو دوست داشتی، آخرین اشتباهمو دوست داشتی🩶

ما فرزانگان بودیم دبیر المپیاد هامون دانشجوهای پزشکی و جوان بودن تازه فکر کن مال ۱۲ سال پیش که من دبیرستانم تمام شده دختر ها خودشون میکشتن😂😂🤦🏼‍♀️یادش بخیر 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706