1373
1341

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

شاید اگه یه خورده سرک۶ یا آبلیمو اضافه کنی، مزه شیرین سس رو تعدیل کنه. البته مطمئن نیستم. اول یه ذره از مایه ماکارونی رو بردار و با یه خورده سرکه امتحان کن، اکه خوب شد به بقیه اش بزن. 

1350
گوجه رنده میکردی سرخ میکردی رب نبودنی همینکارو میکنه مامانم..والا رب انقد گرون شده😑😑😑۵ تومن بود ش ...

بابا مامانم خونه نیسن هیچ گهی تو این خونه پیدا نمیشه منم از اشپزی سر در نمیارم 😢😢😢

دشمنی که راهت رومیبنده، شرافتمندانه تر از دوستیه که نیمه‌ی راه تنهات میزاره
بابا مامانم خونه نیسن هیچ گهی تو این خونه پیدا نمیشه منم از اشپزی سر در نمیارم 😢😢😢

خخخخخخخ چ طرز حرفیدنه دختر گه چیه وااا😐😂

💖تیـــرماهــی یعنــی فـرمـانـروای احسـاس💖 
خخخخخخخ چ طرز حرفیدنه دختر گه چیه وااا😐😂

بخدا تخم مرغ هم نبود 

خودشون رفتن تفریح منو اینجا تو این بیابون گذاشتن فقط اب هست ...ماکارونی هم از سوپری گرفتم تازه  

دشمنی که راهت رومیبنده، شرافتمندانه تر از دوستیه که نیمه‌ی راه تنهات میزاره
1376
بخدا تخم مرغ هم نبود  خودشون رفتن تفریح منو اینجا تو این بیابون گذاشتن فقط اب هست ...ماکارونی ...

کجا رفتن؟؟؟تو چرا نرفتی؟؟عکس بزار از ماکارونیت ببینیم چطوره؟؟؟😂😂بقول بابام اورژانس و در جریان بزاریم یا ن😅😅

1226

منم با نامزدم دعوا کردم اول صبحی. تو خونمون تنهام مامانمم رفته بیرون ساعت 2 جشن نوه داییمه. منم نرفتم. گشنم بود از عید قربون گوشت مونده بود اونو گذاشتم رو شعله پخش کن سرخ شد خالی خالی خوردم. الانم چای دم کردم بخورم با کیک

منم با نامزدم دعوا کردم اول صبحی. تو خونمون تنهام مامانمم رفته بیرون ساعت 2 جشن نوه داییمه. منم نرفت ...

بد نگذره خواهر😀

برو اشتی کن با نامزدت..دعوا چرا روز عیدی😠عه 

1339