1345
1363

میشه سوال کنم درباره رشتتون؟

نی نی سایتی های عزیز فمنیسم فحش نیست . یه جنبشه یه ایدئولوژیه که هدف اصلیش حقوق برابره تو همه ی زمینه ها.    جالبه بدونید که فمنیستا ادم خوار نیستند ادمایی هستند  معتقد به حقوق برابر مستقل از جنسیت  .فمنیستا مرد ستیز نیستند قرار نیست مردا رو بندازن تو حوضچه ی اسید یا تو غذاشون مرگ موش بریزند.یا مقطوع النسلشون کنند.  پس لطفا تو یه سایت از واژه ی فمنیسیت به جای مرد ستیز استفاده نکنید .با تچکر                                                                                           پ.ن اولندش: محض رضای خدا!!!!!روشن فکری فحشه؟؟؟؟                                        پ.ن دومندش:فازتون چیه میگین ریپلای نکن؟ (به جز تو مسائل اعتقادی) تبادل نظر اسمش روشه یعنی من یه چیزی میگم تو یه چیزی و به نتیجه میرسیم یا نمیرسیم!اگه باهاش مشکل داری خب برو تو اتاقت با دیوار حرف بزن من امتحان کردم ریپلای نمیکنه!!!!!!! :/                             
بفرمایین

خیلی سخته کارتون؟

در بهترین حالت چقدر حقوق میگیرین ؟

چقدر جای پیشرفت دارین؟

و اینکه میگن بخاطر سختی کار معمولا کمتر کسی به فکر ارشد میوفته درسته؟ یعنی انقدر شغل سنگینیه؟

نی نی سایتی های عزیز فمنیسم فحش نیست . یه جنبشه یه ایدئولوژیه که هدف اصلیش حقوق برابره تو همه ی زمینه ها.    جالبه بدونید که فمنیستا ادم خوار نیستند ادمایی هستند  معتقد به حقوق برابر مستقل از جنسیت  .فمنیستا مرد ستیز نیستند قرار نیست مردا رو بندازن تو حوضچه ی اسید یا تو غذاشون مرگ موش بریزند.یا مقطوع النسلشون کنند.  پس لطفا تو یه سایت از واژه ی فمنیسیت به جای مرد ستیز استفاده نکنید .با تچکر                                                                                           پ.ن اولندش: محض رضای خدا!!!!!روشن فکری فحشه؟؟؟؟                                        پ.ن دومندش:فازتون چیه میگین ریپلای نکن؟ (به جز تو مسائل اعتقادی) تبادل نظر اسمش روشه یعنی من یه چیزی میگم تو یه چیزی و به نتیجه میرسیم یا نمیرسیم!اگه باهاش مشکل داری خب برو تو اتاقت با دیوار حرف بزن من امتحان کردم ریپلای نمیکنه!!!!!!! :/                             

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

خیلی سخته کارتون؟ در بهترین حالت چقدر حقوق میگیرین ؟ چقدر جای پیشرفت دارین؟ و اینکه میگن بخاطر سخ ...

عزیزم تازه درسمو تموم کردم میخوام ادامه تحصیل بدم هنوز وارد طرح نشدم بدونم چقدحقوقشه

کارش فوق العاده سخته

میشه تا دکترا ادامه داد و استاد دانشگاه شد چون کمتر کسی ادامه تحصیل میده علتش اینه با کارشناسی میشه مشغول ب کار شد

خوشبخترینم وقتی قلبی به پاکی قلبت برای من میتپد
1379
عزیزم تازه درسمو تموم کردم میخوام ادامه تحصیل بدم هنوز وارد طرح نشدم بدونم چقدحقوقشه کارش فوق العاد ...

ممنونم . لطف کردین جواب دادین.