2726
عنوان

لوازم ارایشی و سرطان پوست

243 بازدید | 14 پست

سالانه هزاران نفر تو ایران دچار سرطان پوست میشن

خانوما لطفا از ضد افتاب استفاده کنید

چیزای ارزون نخرید 

لوازم ارایش دیگه زیر 100_150 اشغاله نخرید

درسته گرونن ولی خب به اندازه 3ماه رو دیگه کاربرد داره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ایرانیا که زیر 100 دارن. خوبم هستن. فقط خواهشن نگو جنس ایرانی اشغاله. که این حرف درست نیست از نظر علمی. به خاطر اینکه کارخونه کارخونه است چه تو ایران باشه چه اروپا چه چین. تنها فرقش هم اینه که تو هر کشوری کارخونه بیشتر باشه اقتصاد بهتری داره. و مردم خوشبخت تر. کی تو ایران بدش میاد کارخونه دار باشه یا مدیر و مهندس و کارمند و کارگر یه کارخونه خوب با درامد خوب و عالی. بعد هم من یه شیمیست میشناسم میگه جنس های ایرانی رو ازمایش کرده حتی سالم تر از جنس خارجین. کاش اگه شما هم نظرتون اینه تامل بیشتری کنید.

2728
ایرانیا که زیر 100 دارن. خوبم هستن. فقط خواهشن نگو جنس ایرانی اشغاله. که این حرف درست نیست از نظر عل ...

من نگفتم جنس ایرانی اشغاله اتفاقا من تمام محصولات پوست و مو ک استفاده میکنم ایرانیه و قیمتش زیر دیگه 70نیست واقعا

یه کرم پودر که 30تومن باشه بنظرت خوبه!؟

من خودم محصولات لدورا استفاده میکنم به همه هم معرفی میکنم  فوق‌العادس ایرانی هم هستن

چی بگم...انقور همه چی گرونن شده واقعا هم آدم نمیدونه پول بالایی ک داره بابتش میده اصله یا فرعه، همه ...

دیگه الان 150_200خیلی گرون نیست

اگر بخاییم بریم محصولات اصل امریکا بخریم باید میلیونی خرج کنیم

من نگفتم جنس ایرانی اشغاله اتفاقا من تمام محصولات پوست و مو ک استفاده میکنم ایرانیه و قیمتش زیر دیگه ...

خیلی خوبه که شما محصولات ایرانی استفاده می کنید. اتفاقا من هم استفاده می کنم. یه محصول اگه معتبر باشه شاید کارایی متفاوت داشته باشه. همه انتظارات ادم رو بر اورده نکنه ولی صرف ارزون بودن که دلیل بر بد بودنش نیست. من اطلاعات علمی شیمی زیاد مطالعه می کنم چون برام مهمه و علاقه دارم. وقتی یه محصول ارزونه یعنی از مواد ارزون استفاده شده و وقتی یه محصول گرونه از مواد گرون تری ساخته شده. البته محصولات فیک از مواد بد استفاده می شن. مثل مواد غذایی خیار ارزونه ولی خاصیت خودش رو داره. موز و پسته هم گرون ترن. اونا هم خاصیت خودشون رو دارن. ولی خیار به صرف ارزون بودنش بد نیست. ولی کار پسته رو نمی کنه. از صحبت کردن با شما خوشم اومد شما ادم منطقی و با جنبه ای هستی. حرف زدن با ادم هایی مثل شما باعث افتخاره عزیزم. 

ایرانی نظارتی روش نیست. 

عزیزم یه سر تشریف ببر غذا و دارو و قوانینش رو ببین از اتحادیه اروپا و هند و امریکا چندین برابر سخت گیرانه تر هست. چین که دیگه هیچی. محیط زیستشون به فنا رفته. از بی کیفیتی محصولات.

خیلی خوبه که شما محصولات ایرانی استفاده می کنید. اتفاقا من هم استفاده می کنم. یه محصول اگه معتبر باش ...

بله خداروشکر اینقدر یه سری برندای ایرانی کیفیت دارن که حتی به خارج از کشور ارسال داره میشه خواهرم تو اینکار هستن و خودم مشتریش هستم فوق‌العاده هستن و هم دارن اشتغالزایی میکنن برای افراد بیکار 

قربان شما لطف دارید خوبی از خودتونه 

منم خوشال شدم از هم صحبتی باهاتون 😘🌹🌸

چین رو اصلا قبول ندارم. نه غذا و دارو ایران خیلی راه دور زدن داره

راه در رو همه جا هست. همین جنسای خارجی که لیبل غذا و دارو داره هم میتونه تغلبی باشه. که تا حالا زیاد هم تو خبرا لو رفتنشون عنوان شده. این وسط فقط میمونه مردمی که در هر صورت بتونن بین دوست داشتن پیشرفت کشور و هم وطن خودشون و بیگانه کدوم رو انتخاب کنن. 

2706