1345
1341

من هفته پیش بود بچم حالش خیلی بد بود دکترا بیحال و بدنش کم آب شده بود رگ هم ازش پیدا نمیکردن سرمش بزنن جلوچشمم سوراخ سوراخش کردن اصلا حال نداشت گریه کنه خدا خیر بده به یه دکتر خودش اومدبالاسربچم به زور بهش orsداد بااین که آورد بالا ولی بازم نجات پیدا کرد بچه 9ماهم دلشت جلو چشمم تلف میشد خیلی سخت بود خدا برای هیچ مادری نخواد

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

وای عزیزم چقدر سخت😭اگه ناراحت نمیشی دلیلشو میگی 

اره  بیمار بود دچار فلج نخاع مادرزادی؛؛؛اما  منو می شناخت لبخند میزد احساساتی بود طفلکم😢😢😢

کلام خدا👎وای بر هر عیب جوی هرزه زبان
1350

روزی که شوهرم با پدر مادرم دعوا کرد پدرم گف من دختری ب اسم تو ندارم تقریبا۱سال پیش

حالا۱ساله ندیدمشون

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من باردار نیستم😢تیکرهم تیکر بارداریم‌نیست😓تیکر برا حل شدن مشکلاتیه که تو زندگی مشترکمون برامون پیش اومده .اگه لایق دونستین دعا کنین بتونیم مشکلاتمونو حل کنیم تا اخر تیکر
نشستم خونه رابطم با شوهرم کم شده   از کارم در اومدم   خونوادمم اجازه عروسی نمیدن میگ ...

ببین ما با سلام و صلوات و قربونت برم و فدات بشم و اینا اومدیم عروس شدیم باز دلم پره و ناراحتیم از خانواد ه شوهر

شما که اول اینطور برخورد کردن عاقل باش حساب کار دستت بیاد چه خبره

1226

روز پدر ولادت امام علی ۲۲/۱/۱۳۹۶

و۲۲/۵/۱۳۹۶

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
ببین ما با سلام و صلوات و قربونت برم و فدات بشم و اینا اومدیم عروس شدیم باز دلم پره و ناراحتیم از خا ...

خواهر چیکار کنم مهر پسر از دلم دراد اگ ازش بدم بیاد  بخدا فردا طلاق میگیرم به جون مادرم  اما خود پسر عالیه خونوادش عنن  

13تیر پارسال همه آرزوهام بر باد رفت ،فهمیدم شوهرم خیانت کرده خیلی عاشق هم بودیم البته این یکسال دیگه هرچی فکر میکنم از طرف اون عشق نبوده من عاشقش بودم فقط چون عاشق بود اینکارو نمیکرد

من به دستای خداخیره شدم معجزه کرد.. 
1364