1373
1363
۲۹ تیر امسال😭😭

چیشد اونروز تولد من بود خیلی خوب بود برام 

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚

تو تیزهوشان  درس مخوندم  باید توهردرس ۱۲ مگرفتیم  ک قبول بشیم  من۱۰  گرفتم  تو درس زبان .بعد مادرمو  گفتن  بیاد مدرسه  .مادرم  ک اومد  انقد بمن  معاون  مدرسمون سرکوفت زدم  اومدم  خونه  یه بسته قرص اعصاب خوردم  ک بمیرم  ولی نمردم.جوانی وخامی🤪🤪🤪🤪

جاءالحق وزهق الباطل ان الباطل کان زهوقا

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1379

امروز

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

توی یکسال گذشته بهارپارسال

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام امضاموکامل بخوناللهم صل علی محمدوال محمد🌺اللهم صل علی محمدوال محمد🍃اللهم صل علی محمدوال محمد🌸میشه برای سلامتی خانواده ام واینکه زودتر🏡🏣صاحب خونه بشم دعام کنیدوبراحاجت دلم صلوات بفرستی،راستی اسمم هم لاله است براونایی که نمیدونند
1376

۲۲شهرویور ۹۱ روز عقدم بود البته الان دوستش دارم 

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر من عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم     
1288

من بدترین  روزم روزایی که اطرافیانمو نشناختم همش محبت بی دریغ یه طرفه کردم وبهترین روزم اشنایی با شوهره مهربان وعزیزمه

آنکس که اسب داشت غُبارش فرو نشست وای از گَرده سُم تازه خَر خریده ها 😑
چیشد اونروز تولد من بود خیلی خوب بود برام 

پدرم فوت کرد 😭😭😭

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
1364