1345
1341

سلام.من از هفته پنج رفتم پیش ماما و اون برام قرص پریناتال و اسید فولیک و ویتامین دی تجویز کرد به صورتی که ویتامین دی واسید فولیک یک روز در میان ولی پریناتال هر روز.حالا من ده هفته اینا بود رفتم متخصص پرونده باز کردم گفت پریناتال نخور ولی اسید و دی رو هر روز بخور.الانم که دو روز دیگه میشم شانزده هفته گفته اسید فولیک نخورم ویتامین دی و اهن بخورم یک روز در میان هم پریناتال بخورم.

به نظرتون کم نیست؟دکترای شما چه ویتامینایی رو تجویز کردن؟ اینم بگم من مصرف لبنیاتم کمه میترسم.هجده هفته که میرم پیشش بهش بگم کلسیم هم برام بده؟

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت

یادی بایدبخوری یاکلسیم

ماهم همین بود

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام امضاموکامل بخوناللهم صل علی محمدوال محمد🌺اللهم صل علی محمدوال محمد🍃اللهم صل علی محمدوال محمد🌸میشه برای سلامتی خانواده ام واینکه زودتر🏡🏣صاحب خونه بشم دعام کنیدوبراحاجت دلم صلوات بفرستی،راستی اسمم هم لاله است براونایی که نمیدونند

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1350

من پريناتال هر روز ميخورم،ويتانين دي هم هر روز(البته با دوز پايين١٠٠٠)اهن و كلسيم يك روز در ميون

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم❤️عشق من❤️ دختر نازم....بي صبرانه منتظرم بياي تو بغلم🤗🤗🤗
خودشون تجویز میکنن گلم من بعد از ویتامین دی کلسیم خوردم

خودش حس میکنم بیخیاله.تازه اینم خودم یاد اوری کردم که تا کی اسید فولیک قراره بخورم گفت دیگه نخور بجاش پریناتال یک روز در میان بخور.اهن و دی و پریناتال تو چه ساعتی از روز خورده بشه خوبه

1376

نميدونم والا ، هر دكتري يه چيز ميده 

من دكترم تا ٣ ماهه اول فقط فوليك اسيد داد 

از بعد ٣ ماهگي 

بعد صبحانه مولتي ويتامين ، بعد ناهار كلسيم و بعد شام اهن داده

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من پريناتال هر روز ميخورم،ويتانين دي هم هر روز(البته با دوز پايين١٠٠٠)اهن و كلسيم يك روز در ميون

منم ویتامین دی مثل تو دوزش کمه.ولی برام کلسیم ننوشته.چیکار کنم بعنی اخرش از دست این دکترا من دیوونه میشم

اسید فولیک نخور پریناتال قرص اهن با هم بخور  ویتامین دی و کلسیم هم با هم بخور کسیم باید بخور ...

میشه ظهرا بعد ناهارم پریناتال و اهن رو بخورم شبا دی رو بخورم.کلسیم ننوشته برام تا هفته هجده فعلا خودم مصرف لبنیاتمو میبرم بالا که هجده هفته رفتم پیشش بگم بنویسه برام

1226
خودش حس میکنم بیخیاله.تازه اینم خودم یاد اوری کردم که تا کی اسید فولیک قراره بخورم گفت دیگه نخور بجا ...

من اهن و دی فقط خوردم عصرا

پس بهش یاداوری کن

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت بساز!  تو بسازی قشنگ تره😍😍