1373
1363
عنوان

خانما این شربت فاسد شده 😨👈عکس

340 بازدید | 46 پست

شربت  سوسپانسیون کوتریکسول کمتر از  ۲ماه پیش باز شده خودش سوسپانسیون بوده از اینا نبوده با آب جوش سرد شده قاطی کنم؟

مامانم حالش خیلی بهتره ممنونم که برام سوره حمد میخونید😘انشالله به آرزوهای قشنگتون برسید و عاقبت به خیر بشید خوندید بهم بگید😍

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1379
درشو باز کرده بودی واینکه تو یخچال بوده 

بله درش باز بوده تو یخچال 

مامانم حالش خیلی بهتره ممنونم که برام سوره حمد میخونید😘انشالله به آرزوهای قشنگتون برسید و عاقبت به خیر بشید خوندید بهم بگید😍
اگر استفاده نکنین بهتره چون سوسپانسیونا تاریخ مصرفشون خیلی بالا نیست رو خود شیشه چی نوشته؟

نزده رو شیشه اش

1376

سوسپانسیون ها کلا دوهفته تاریخ انقضا دارن.

بنداز بره

اینقدر خودمو جدی و محکم و استوار نشون میدم، اینقدر همیشه همه جا میخندم و سر شوخی رو باز میکنم، اینقدر همیشه کار همه رو راه میندازم، اینقدر .... اینقدر.......اینقدر.... که خودمم یادم رفته کی هستم!  اصلا نمیدونم اون دختر حساس و وابسته و نازک نارنجیِ دیروز کجا رفت؟! اصن کِی رفت؟   چرا رفت؟ 😞😞😞
تاریخش هنوز نگذشته تا۲۰۲۱هست..ولی سوسپانسیونها تا ۱۴روز بعد از باز کردن درشون تاریخشون میگذره

😭😭😭😭امروز داروخونه ها تعطیل ان 

1226
داروخانه شبانه روزیا و داروخانه های بیمارستانا بازن...

عزیزم شهر کوچیکیم بسته هستن

1339