2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای حتما عمل کن راحت میشی از درد من اخر حاملگیم داشتم مردم از درد بعد دوهفتع هم میتونی باردار بشی زیاد عمل سختی نیست فقط لاپراسکوپی عمل کن من الان ک دوباره حامله ام خیالم راحته درد دیگ نمیاد سراغم

2728

بله عزیزم باید عمل کنی اون سنگ هیچ جوره دفع نمیشه 

مامان خودم داش از عمل میترسید سنگش کوچیک بود چند سال ی دککر رف ب هوای اینک با دارو رفع میشه اما همه دکترا میگفتن فقط عمل با دارو رفع نمیشه اخرشم مامانم عمل کرد سنگش خیلی بزرگ شده بود کلی هم درد کشید این همه سال 

خواهرم هم داش اونم ی شب حالش خیلی بد میشه قبل میره دکتر قرار بود عمل کنه اما یهویی حالش بد میشه میره بیمارستان دکترش همون شب عملش میکنه اگر یکم دیرتر میرف بیمارستان سنگش ترکیده بود و خدایی نکرده فوت شده بود زبونم لال

جالام عزیزم هنو ک اولشه خوب برو بردار چرا خودتو اذیت کنی باردار بشی از درد سنگ کیسه میتونه تحمل کنی ادم ب خودش میپیچه بنظرم با ی دکتر زنان خوب مشورت کن 

اگر سونوگرافی رفته باشی سونولوژیست از مقدار و حجم سنگ های کیسه صفرا شمارو ارجاع میده به جراح و متخصص داخلی... مقدار سنگ صفرا اگر زیاد باشه بسیار خطرناک و باعث مسمومیته... سنگهای صفرا رو اگر دیده باشی درست مثل سنگ های ماسه ای هستن سنگین و سخت...  من نشنیدم و گمان نمیکنم سنگ صفرا غیر از جراحی از بین بره... جراحی سنگینی نیس اما درد بعد از جراحی خواهید داشت

راهش فقط عمله 

عمل سختی هم نیس مثل زمان مامانم دوتا راه بود یکی کامل شکم پاره میکردن درمیاوردن ک میگفتن عمل باز یکی هم عمل با دستگاه بود دوجارو سوراخ کردن با دستگاه کشیدن بیرون ک مامان و خواهر من اینطوری عمل کردن با دستگاه الان هم ک میگن سوراخ میکنن با لیزر میسوزونن سنگ رو 

منظور اینک خیالت راحت عمل سختی نیس 

انشالله بعدش باردار میشی و بچهای نازی دورتو میگیرن