2703
2553
عنوان

طلای عروسی و یه سوال دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 74 پست

من سرویسمو ننداختم چون زرد بود بد میشد با لباس عروس.ساعتمو هم نپوشیدم چون حس میکردم ی جوری میشه 

سرویس سفید انداختم خیلی قشنگ بود😍

سپید بخت بشی انشاالله❤

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....

همون سرویس رو بنداز خودش دستبندم داره دیگه .ساعت و حلقه هم دست چپ . من انگشتر نشونم انداختم دست راستم با دستبند سرویسم ست شد . فامیلایی که دسترسی ندارید اول زنگ بزنید وعذر خواهی کنید که نمیتونید حصوری کارتو ببرید . بعد واسشون ت ل گرام کنید . ما اینکارو کردیم . کسی هم ناراحت نشد همه اومدن  😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

النگو داری بنداز تو اون دستت هم دستبند سرویس بنداز ساعت ننداز جا نمیشه😁 فقط اگه دوست داری تو پیش فیلم ساعت بنداز اون قسمت که میرن جلو آیینه یکم ا ایش میکنن و طلاهاشون میندازن

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
ببخشید منم سوال میپرسم ولی اگه طلای سفید و زرد با هم بپوشیم زشته؟

ن

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2720
2714

منم سرویس  سفید ظریف انداختم با دستبندش 

خیلی خوب بود.سرویس زرد با لباس عروس خوشم نمیومد.زیاد شلوغ نپوش خیلی بد میشه

#تو که میدانی باید در سختی ها مقاوم باشے..!!چرا ناامید می شوی؟!... تو که میدانی روزهای سخت نمی مانند چرا باز هم نگران و ناآرامی؟! ...تو که بهتر از من می دانی ...پس چرا باز هم ...؟!می دانم که می دانی اما دیگر، ولی و اما و اگر ندارد!آرام و استوار به مسیرت ادامه بده ...ذهن زیبایت، زندگی را زیبا خواهد کرد!!آنگاه تو میان خوشبختی غرق خواهی شد!!آنقدر که هیچکس نتواند نجاتت دهد ...!خیالت راحت،من هم می دانم،تو هم می دانی،  بی اما و اگر خدا همیشه هست ....!!
همون سرویس رو بنداز خودش دستبندم داره دیگه .ساعت و حلقه هم دست چپ . من انگشتر نشونم انداختم دست راست ...

ما به هر کی که دسترسی نداشتیم فقط زنگ زدیم

به دو سه نفر هم که دسترسی نداشتیم جوون بودن ت*لگرام داشتن تل*گرام کردیم.میترسم حرف دربیارن اونایی که زنگ زدیم فقط

ینی چجوری؟قشنگ توضیح بده

یعنی مثلا انگشترم طلای سفیده دستبندم زرد اگه با هم بپوشم بد نیست؟ ی جا دیدم گفته بود هم رنگ بندازین اینطوری زشته میخاستم بپرسم واقعا از نظر همه زشته و بی کلاس

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
2706