1373
1363
عنوان

طلای عروسی و یه سوال دیگه

488 بازدید | 74 پست

سلام من تا عروسیم هی میام اینجا نظر میپرسم  

دوستان روز عروسی فقط سرویس و ساعت بندازم؟؟ مثلا النگو و دستبند دیگه ای که دارم نیاز نیست نه؟؟ شما چیکار کردین؟

** اگر به یه خانواده دسترسی نداشته باشیم فقط زنگ بزنیم دعوت کنیم یا اینکه عکس کارتو ت ل گ ر ا م کنیم زشته؟؟

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1387

فقط سرویس و ساعت . شلوغ پلوغ خز میشه.

منم زنگ زدن پدرم و خودم کارتوتلگرام فرستادم

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈

تلفنی هم زنگ بزنی دعوت کنی چون راهشون دوره عیبی نداره وهیچ زشت نیست 

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂

ببخشید منم سوال میپرسم ولی اگه طلای سفید و زرد با هم بپوشیم زشته؟

💓اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ💓
1376

من پسرخالم ۱۵۰۰ کیلومتر کارت عروسیشو پست کرد تا بندازیمش تو حرم ک از امام رضا دعوت کنه😂

حسنم .... نینی یار عزیز منو نترکون ..... من ۱۷ سالمه فقط ..... حرفاییم ک میزنم از روی محبت برادریه😑
1378

من سرویسمو ننداختم چون زرد بود بد میشد با لباس عروس.ساعتمو هم نپوشیدم چون حس میکردم ی جوری میشه 

سرویس سفید انداختم خیلی قشنگ بود😍

سپید بخت بشی انشاالله❤

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....

همون سرویس رو بنداز خودش دستبندم داره دیگه .ساعت و حلقه هم دست چپ . من انگشتر نشونم انداختم دست راستم با دستبند سرویسم ست شد . فامیلایی که دسترسی ندارید اول زنگ بزنید وعذر خواهی کنید که نمیتونید حصوری کارتو ببرید . بعد واسشون ت ل گرام کنید . ما اینکارو کردیم . کسی هم ناراحت نشد همه اومدن  😊😊

النگو داری بنداز تو اون دستت هم دستبند سرویس بنداز ساعت ننداز جا نمیشه😁 فقط اگه دوست داری تو پیش فیلم ساعت بنداز اون قسمت که میرن جلو آیینه یکم ا ایش میکنن و طلاهاشون میندازن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر گلم تو بهترین هدیه خدا به من و بابا هستی خدایا خیلی خیلی ازت ممنونیم 😘😘دامن همه منتظرا رو سبز کن و هیچ خونه ای رو سوت و کور نزار برای برآورده شدن این حاجت یه صلوات بفرستید
1364