1421
1411
عنوان

چرا ریزش موهام قطع شد؟؟

189 بازدید | 19 پست

بچه ها من ریزش موی وحشتناک داشتم چند سال...یعنی قشنگ‌میشمردم‌ روزی صد تا صدو بیستا میریخت.😣

یهو از ماه چهارم بارداریم به کل قطع شد...یعنی ۴ ماه اول بارداریم شدید بود.ولی بعدش قطع شد...

حالا من از ماه ۴ به بعد

هروز پسته خوردم.

گردو  و بادوم خوردم.

۴ لیوان شیر خوردم.

مولتی پرناتال خوردم.و قرص آهن.

غذامم که مثل قبل بوده‌.میوه اینام مثل قبل

عجیبه شاید روزی ۳ تا هم به زور بریزه🤔🤔

حالا به نظرتون کدوم باعثش بود؟؟؟ 

میخوام بعد بارداریم ادامه بدم..

به نظر خودم‌شیر موثر بوده.چون‌من قبلا همه اینارو میخوردم جز شیر...قبلا سالی یکبارم‌شیر نمیخوردم.

حالا باز با خودم‌میگم شیر که ربطی به ریزش مو نداره🤔🤔

به نظر من فقط به خاطر نوسان هورموناته که توی بارداری نمیریزه. اگه ناراحت نمیشی باید بگم ک بعد از زایمان توی شیردهی دوسه ماه اول بازم موهات زیاد میریزه. 

از خواب چو برخیزم؛ اول تو به یاد آیی... مولانا

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1390

به خاطر هورمونات عزیزم مولتی ویتامین هم تاثیر داره

دختر گلم تو بهترین هدیه خدا به من و بابا هستی خدایا خیلی خیلی ازت ممنونیم 😘😘دامن همه منتظرا رو سبز کن و هیچ خونه ای رو سوت و کور نزار برای برآورده شدن این حاجت یه صلوات بفرستید
به نظر من فقط به خاطر نوسان هورموناته که توی بارداری نمیریزه. اگه ناراحت نمیشی باید بگم ک بعد از زای ...

وای آره دوستم که کچل سده😂😂

دختر گلم تو بهترین هدیه خدا به من و بابا هستی خدایا خیلی خیلی ازت ممنونیم 😘😘دامن همه منتظرا رو سبز کن و هیچ خونه ای رو سوت و کور نزار برای برآورده شدن این حاجت یه صلوات بفرستید
1394
عزیزم‌۴ ماه اول بارداری شدید میریخت🤔🤔

هنوز به اون حد  نرسیده بود دیگه تو بارداری موها پر پشت لطیف براق میشه اما تو دوران شیر دهی. ریزش میکنه دوباره 

هنوز به اون حد  نرسیده بود دیگه تو بارداری موها پر پشت لطیف براق میشه اما تو دوران شیر دهی. ریز ...

آره خواهرشوهرمم موهاش شاید تقریبا نصف شد تو شیردهی انقد ریخت..ولی من بهش میگفتم مولتی و آهن اینا بخور گوش نداد..اکثرا هم رژیم میگرفت.

1427
بچه ها من چمه هم بی حالم هم ریزش مو دارم هم انرژی برای پیاده رفتن زیادی رو ندارم😓زودم خسته میشم😩

مولتی ویتامینو آهن بخور....تیرویدتم چک کن حتما..علائم کم کاریو داری..بع تغذیتم که برس😃

1331