1373
1341
باشه جوووون🤤🤤🤤🤤🤤🤤

👌👌👌😂😂😂😍

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1379
چرا من فک میکنم شبیه نرگس محمدیه🤔🤔

نه دیگه کوتاه بیا  

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر برای رسیدن به هفت تا از هدف هامه https://www.ninisite.com/discussion/topic/3167082/چقد-این-دختر-صداش-قشنگه 
شوهر خودمو چیکار کنم؟؟؟

خب تو چن تا دل داری که عاشق اینم شدی😅

یکی این دنیا یکی اون دنیا تو اولین و آخرین عزیزمی..میدونم که ثمره عشقمون هم بزودی میاد تو دلم و باهم بغلش میکنیم🙂🌺🌹
نه دیگه کوتاه بیا    

ن نیس واقعا🤔🤔

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢
1376
چون خوشگله بچم

منکه چیزی نمیبینم انقدر همچین دخترا دیدم که این سمتا😂😂😂خودمم یکیش 😁😁😁😁

یکی این دنیا یکی اون دنیا تو اولین و آخرین عزیزمی..میدونم که ثمره عشقمون هم بزودی میاد تو دلم و باهم بغلش میکنیم🙂🌺🌹
وای من ازش بدم میاد چندشه هروقت فیلم نگاه میکنم این توشه ردش میکنم

😕😕😕😒

1288
خب تو چن تا دل داری که عاشق اینم شدی😅

ب نکته ظریفی اشاره کردی

هر وقت که بودی همه چی قشنگ شد...انقده تو خوبی میره بالا توقع...هروقت نبودی من فقط زدم غر...هرکجا زدم تو خاکی زدی یه تلنگر...
 ن نیس واقعا🤔🤔

چون جفتشون چشماشون درشت و مشکیه اینجوری فک میکنی

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر برای رسیدن به هفت تا از هدف هامه https://www.ninisite.com/discussion/topic/3167082/چقد-این-دختر-صداش-قشنگه 

اونقدرام خوشگل نیستا گولاخه فقط

برره ای نباشیم☝🏻☻😐...... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
منکه چیزی نمیبینم انقدر همچین دخترا دیدم که این سمتا😂😂😂خودمم یکیش 😁😁😁😁

آره والا توشهرمون فراوونه

تازه هانده اندامش خیلی صافه سینه و با سنم نداره😐😐

ببخش و رها باش بخاطر آرامش خودت نه بخاطر اون..😊
1339