1345
1341
والا بخدا میگه چشماش ریزه😑😑😑 حالا اگه یه چیز دیگه میگف شاید یه درصد قانع کننده بود

اینم عکسش

بدرود

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم،تیکر تولد دخترمه

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

استارتر سلیقمون یکیه  خیلی خوشتیپه و دوس داشتنی

😭😭😭خیلی خوبه خیلی مگه نه

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢
😭😭😭خیلی خوبه خیلی مگه نه

عالیه

❤من یک آفرودیتم❤ آفرودیت ها می تازند و اصلا توجه نمیکنن که تو جامعه کنونی چه القاب زشتی به آنها داده میشه �☇ آفرودیت یعنی زندگی _زندگی یعنی آفرودیت _ این دو کلمه در هم تنیده اند❤
1379
داداش خودم ، شوهر خودم ،😍

با عکس لطفا😁

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢
نمیشناسیشششش؟؟؟؟سیناااس دیگه😍😂😂😂😂

سینا کی بید

حالا میخوای چکارکنی هی بلرزبرای خودت

قراره کاریش کنم؟؟؟؟؟جنبه داشته باش...

هر وقت که بودی همه چی قشنگ شد...انقده تو خوبی میره بالا توقع...هروقت نبودی من فقط زدم غر...هرکجا زدم تو خاکی زدی یه تلنگر...
1376
اینم عکسش بدرود

اینو من خیلی وقته دیدم در ضمن قبل عمل زیبایی نیس چون اصلا عمل نداره چهرش با بچگیش مو نمیزنه و کپیه مادر بزرگشه اینجا چهره بدون ارایششه که بازم واقعااااا زیباست 

خدافظ

واسه رسیدن من به عشقم یه صلوات بفرستین😞
من خیلی ازاین بدم میاد یه بارم فیلمشو دیدم چیه این چندشه بیشتر

😒😒😕❤

اینم سبیل جان اهل ترکیه اس 

عاشقشم 

البته عکس قدیمیشه

❤من یک آفرودیتم❤ آفرودیت ها می تازند و اصلا توجه نمیکنن که تو جامعه کنونی چه القاب زشتی به آنها داده میشه �☇ آفرودیت یعنی زندگی _زندگی یعنی آفرودیت _ این دو کلمه در هم تنیده اند❤
1226
 اسمش چیه نفس 😀😀

جان جان جاااااان اخ قلبم😖😖

پاشین بابا اینارو ک ب ماها نمیدن بریم نون و ماستمونو بخوریم 

اصغر کجایی هوووووی

هر وقت که بودی همه چی قشنگ شد...انقده تو خوبی میره بالا توقع...هروقت نبودی من فقط زدم غر...هرکجا زدم تو خاکی زدی یه تلنگر...
من خیلی از هیکلش خوشم میاد ولی از ریشای زردش نه

خوب مشکلی نیس میزنه😂😂

منم زیاد خوشم نیومد

چرا خیلی جیگره😖

1339