1373
1363
اینو ببین دیگه ب اوشون نگو زیبا 

این چیه😒😕😕ازین خوشگل تر نبود😕😕

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢
من خیلی ازاین بدم میاد یه بارم فیلمشو دیدم چیه این چندشه بیشتر

بنظر من که زیباترین و جذابترین مرد زمینه😶😶😶

ریـشـہ دار بـاش !! ریـشـہ ے تـو " ادبِ تـوسـت ؛شـعـورِ تـوسـت ؛ فـهـمِ تـوسـت !!

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1379
داداشت واااای مخصوصا چش و ابروش  سلام برسون بهش

😂😂😂 چشم 

عکسش و ندارم وگرنه میزاشتم حتما

❤من یک آفرودیتم❤ آفرودیت ها می تازند و اصلا توجه نمیکنن که تو جامعه کنونی چه القاب زشتی به آنها داده میشه �☇ آفرودیت یعنی زندگی _زندگی یعنی آفرودیت _ این دو کلمه در هم تنیده اند❤
اخ من که چندشم میشه ازاین این کجاش جذابه آخه😐

نگوووووو این خیلی نازه عوضیه جذاب😖😖😖

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢
وا کجاش چاقالوعه، حتما باید استخوناش بزنه بیرون؟؟ الان همه دنبال اینن چه ماسکی بزنن یا چی بخورن صور ...

عزیزم چه زوریه بخدا من اصلا دوسش ندارم چشاش ریزه،صورتش هم پر نیست چاقه،این جا خوب افتاده هزارتا عکس با صورت چاق ازش دیدم

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم،تیکر تولد دخترمه
بهتر از این بشر مگه داریم؟؟؟؟مگه هست؟؟؟؟😍😍😍😍😍؟

قیافش سوسوله 

❤من یک آفرودیتم❤ آفرودیت ها می تازند و اصلا توجه نمیکنن که تو جامعه کنونی چه القاب زشتی به آنها داده میشه �☇ آفرودیت یعنی زندگی _زندگی یعنی آفرودیت _ این دو کلمه در هم تنیده اند❤
این چیه😒😕😕ازین خوشگل تر نبود😕😕

واااای ینی در حد دیوانگی خوشگله میبینمش دستم میلرزه 

هر وقت که بودی همه چی قشنگ شد...انقده تو خوبی میره بالا توقع...هروقت نبودی من فقط زدم غر...هرکجا زدم تو خاکی زدی یه تلنگر...
1376
بنظر من که زیباترین و جذابترین مرد زمینه😶😶😶

منم منم منم 😍😍😍

واااای ینی در حد دیوانگی خوشگله میبینمش دستم میلرزه 

😕😕😕یذره ب جان نگا کن 

1226
شبیه گاوه😐

عه نگو خاهر 😠😠

آی نفس کش😂😂

واااااااای نه خیلی خوووووبه😋😋😋😋😂

نه قشنگه 😍😍😍

نصبت ب عکس استارتر گفتم 

ترکا مرداشون قیافه خشن تری دارن 

الان این عکس ک فرستادی ایرانیه دیگه ؟

😂😂😂 چشم  عکسش و ندارم وگرنه میزاشتم حتما

من عاشق چشمای مرموز اینم وقتی فیلماشو میبینم اصلا هیچی نمیفهمم 

هر وقت که بودی همه چی قشنگ شد...انقده تو خوبی میره بالا توقع...هروقت نبودی من فقط زدم غر...هرکجا زدم تو خاکی زدی یه تلنگر...
 قیافش سوسوله 

اتفاقا این مممممممررررررده وای جذببببببه وای آی😖😖

1364