2726
عنوان

معرف ازدواج سیفیکار

| مشاهده متن کامل بحث + 4833 بازدید | 79 پست
خوب چطوری میتونین بفهمین ک چرا جدا شدن اصالتشون از کجاس چ اخلاق و رفتارهایی دارن منظورم اینک چطوری م ...

گلم توی همین سایت ی کاربری از طریق سایت همسریابی ازدواج کرده بود فوق العاده خوشبخته و ی کاربری هم سنتی و فامیل بودن ک بدبخت شده برا بار دوم  هر دو هم مطلقه و ازدواج مججددد هر دو توی هر خاستگاری خوب و بد هم هست ادم باید خودش بشناسه از طرفی هم من خودم کارمندم کارمند می خامممم وقتی طرف کارمند اتشنشانیه یعنی دولت انتخابش کرده و ی نکته مثبته  

برا حاجت من صلوات می فرستی ؟  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب چطوری میتونین بفهمین ک چرا جدا شدن اصالتشون از کجاس چ اخلاق و رفتارهایی دارن منظورم اینک چطوری م ...

توی همین معرفی ها ادمای خوبم پیدا می شه من ازدواج قبلم سنتی بود شوهرم فوق العاده هیزززز بود واسه بار دومم سنتی ازدواج کرد اون نامرد 

هیشکی نمیشناسش؟؟؟؟

سلام مگه نمیگی دفتر داره؟ 

بزنگ بهش بگو خانم فلانی مرسی بخاطر کیس خوبی ک معرفی کردید میخاسم بیام تشکرکنم و یه هدیه ناقابل خونتون بیارم و بیشترازتون راهنمایی بخام

بعد شاید ادرس خونه اش رو بده ، رفتی برو ازهمسایه هاش تحقیق کن سیفی کار چه جور خانومیه/ میشناسن؟ 

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2728

من دیروز  ی موردی سنتی از طریق ی دوستام معرفی شده ک طلبه هست و جدا شده نمی دونم چیکار کنم ب نطرم باید طلبه ها بی پول باشن البته بچه نداره و من بچه دارم 

توی همین معرفی ها ادمای خوبم پیدا می شه من ازدواج قبلم سنتی بود شوهرم فوق العاده هیزززز بود واسه بار ...

ای بابا 

انشالله ب حق این روز عزیز ی همسر خوب همونیکه خودتون میخواین نصیبتون بشه

بنظرم بهتره از اقوام و همشهری و هم محلی و‌آشنا ازدواج کنید، بشناسید ازقبل...

تو اینا اگه پسری هس شرایطتون ب هم میخوره ، یه واسطه پیدا کنید و بش بگید جوش بده ببینتون رو

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

اگه خودتون پیداکردید

و غریبه معرفی شد سعی کنید خووووووبببب بشناسید طرفو

ممنون می ترسم از ازدواج 

حق داری بخدا 

منم مجردم میترسم ی خواستگار داشتم بیکار بود اما پسر خوبی بود اهل نماز و ... دخترباز و ... نبود باورتون میشه وقتی میبینم دوستان میگن شوهراشون بهشون خیانت کرده یا فلان با خودم میگم عه چرا ردش کردم حداقل ازش مطمین بودم اهل این چیزا میس ی کار نداش ک خدابزرگ براش جور میکرد منم میرفتم سرکار غصه ام ی پول  بود و کارش اما ازدواج کنم با کسی ک پولداره کار داره اما ادم درستی نیس چ فایده 

خاهر شما ازدواج نکرده ؟ 

چرا تازه س هفته میشه ک ازدواج کرده 

همسرش هم معرفی شده بودن یعنی ی خانوم معرف بودن 

قضیه داره من میرم محل کار خواهربزرگم همکارش منو میبینه برا پسرش خواهرم میگه نه بعد ی خانومی رو معرفی میکنه ک ایشون معرفن و .... اینطوری میشه ک شوهرخواهرم میاد خواستگاری خواهرم از هم خوششون میاد 

تا الان ک پسر خوبی بوده انشالله بازهم همینطوری بمونه 

عزیزم چکار کردی این خاستگارو؟ این خانومه مورد خوب میفرسته؟شماتایید میکنی؟ببخشیدا مزاحم شدم

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
عزیزم چکار کردی این خاستگارو؟ این خانومه مورد خوب میفرسته؟شماتایید میکنی؟ببخشیدا مزاحم شدم

من رد کردم دیگه پیگیری هم نکردم 

دلم اون معجزه خدا رو میخواد که اگه بشه چی میشه😍😍😍😍
2706