2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
چ خوب میگیره حالا واقعا موردهای خوبی میاره یا همه پسرا بیکار و مامان و خواهراشون از دماغ فیل افتادن

نمیدونم

دلم اون معجزه خدا رو میخواد که اگه بشه چی میشه😍😍😍😍

ی خانومی خواهر منو تک اتوبوس میبینه شمارشو میگیره بعد دوسه روز زنگ میزنه خونمون میاد خواستگاری بعد میفهمیم خانوم معرف بوده و خواستگار میاره از خواهر من پولی نمیگرف چون خودش دنبال خواهرم بود ک براش خواستگار بیاره وصلت جور بشه ک از دوماد پول بگیره واقعا موردهای بدردنخوری رو میاورد همشون واقعا همه موردهاش مامان و خواهراشون انگار چ تحصیلات عالیه و چ وضع مالی انچنانی و فرهنگ و اصالت بالایی داشتن ک وقتی میومدن لب و لوچهاشون کج بود حالا پسراشون بیکار زیر دیپلم دنبال دختر کارمند پولدار خوشگل توسری خور بودن 

حالا خواهر من کارشناسی داره مسئول دبیرخونه بیمارستان واقعا خوشگل هم هس سفید 

نمیخوام از خواهر خودم تعریف کنم اما منظورم اینک خانوادمون و خواهرم از خواستگارهایی ک اون خانوم معرفی میکرد سرتر بودن اونوقت اونا ناز داشتن جالب بود 

من تبیان ثبت نام کردم البته ازدواج دومم هست ی اتشنشان و ی کارخونه دار بهم معرفی شدن با د تا بچه دختر ...

خوب چطوری میتونین بفهمین ک چرا جدا شدن اصالتشون از کجاس چ اخلاق و رفتارهایی دارن منظورم اینک چطوری میتونین اعتماد کنین بهشون 

خود تبیان تضمین میکنه شمارو برای اونا یا اقایون برای شما؟منظور حداقل ی شناخت داشته باشه ازشون

اخه دیروز یکی رو به من معرفی کرد فوق دیپلم کامپیوتر داشت کارش هم مغازه کامپیوتر و موبایل بود فقط یه سال از من بزرگتر بود میگفت اگه من دختر داشتم بهش میدادم خیلی تعریف میکرد

نمیدونم چه قدر راسته...

دلم اون معجزه خدا رو میخواد که اگه بشه چی میشه😍😍😍😍
2706