2410
2553
عنوان

سزارین با بیهوشی یا بی حسی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 44 پست

منم دکترم میخواست بیهوشم کنه ولی گفتم من فقط بی حسی میخوام لحظه تولد بچم اولین کسی باشم که میبینمش و گریه هاشو حس میکنم , با بی حسی کاملا موافقم

خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من بیهوشی ترجیح میدم احساس میکنم خیلی وحشتناکه به هوش باشی بعد از اون ور در حال سزارین باشی

اتفاقا اصلا چیزی نمیبینی و حس نمیکنی چون پرده میکشن رو شکمت و پشت پرده کارشونو میکنن😀

خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
اتفاقا اصلا چیزی نمیبینی و حس نمیکنی چون پرده میکشن رو شکمت و پشت پرده کارشونو میکنن😀

پرده رو میدونم ولی فک میکردم بریدنا رو حس میکنی فقط درد و حس نمیکنی

چون فیلم سزارین و هم دیدم همش میاد جلو چشمم الان   

2456
وای منم همینطور همش میگم از استرس سکته میکنم...چند هفته ای شما

😂😂😂😂😂😂منکه رد دادم 

من الان هفت هفته ام زوده هاااا ولی ترس دارم 

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
اون مشورتی که نوشته برااینکه ببینه ازنظر قلبی مشکلی نداری برای بیهوشی.. من خودم هوشبرم. بی حسی خیلی ...

من از بی حسی و جراحی م راضی بودم

اما یه چیزی رو بخاطر دارم که وقتی دخترم رو از شکمم کشیدن بیرون به سختی نفس کشیدم و با اشاره ازشون خواستم بهم اکسیژن بدن... و بعد تا چندثانیه همه چی برام تاریک شده بود ... 

اون حالت بخاطر خارج شدن بچه و  فشار به دیافراگم بوده؟

بچه ها چرا همتون میگین بی حسی من ک اطرافیانم بی حسی بودن میگن بیهوشی بهتره الان من دچار شک شدم میخوا ...

آخه اون لحظه که برای اولین بار صدای گریه اش و ذوق پرسنل اتاق عمل و جراحت رو از دیدن یه معجزه دیگه میشنوی...و بعد دل تو دلت نیس که ببینیش و وقتی کنارت میذارنش... فراموش نشدنیه... 

همون چندثانیه که کنارم گذاشتنش و دیدمش  و گونه هاش رو چسبونده بود به گونه ام و گریه میکرد اوج زندگی بود...

وقتی از کنارم برش داشتن که بخیه و... رو ادامه بدن دلم میخواس جونم رو بگیرن فقط یه بار دیگه بذارن ببینمش

از شکوه عشق اون لحظه هرچی بگم ... اون لحظه نمیشه

2714
آخه اون لحظه که برای اولین بار صدای گریه اش و ذوق پرسنل اتاق عمل و جراحت رو از دیدن یه معجزه دیگه می ...

اره خیلی لحظه نابیه ولی من خیلی ترسوام حالا فردا برم دکتر ببینم نظرش چیه 

پسرم همه دنیام 😘💋💕
اره خیلی لحظه نابیه ولی من خیلی ترسوام حالا فردا برم دکتر ببینم نظرش چیه 

جالبه که بهت بگم من اصلا تصوری از بی حسی نداشتم توی اتاق عمل ازم پرسیدن و بعد پیشنهاد بی حسی دادن و من بهشون اعتماد کردم علاوه بر این بخاطر ترس هم بیحسی رو انتخاب کردم... همش میترسیدم سر زایمان توی بیهوشی بمیرم و بچه ام رو نبینم با خودم گفتم لااقل اینطوری یه بار میبینمش بعد میمیرم😁 😅 مثلا عقلی کردم به قول اون شخصیت دورهمی

پرده رو میدونم ولی فک میکردم بریدنا رو حس میکنی فقط درد و حس نمیکنی چون فیلم سزارین و هم دیدم همش م ...

نه عزیزم درد اصلا حس نمیکنی انقدر بی حس کننده قویه که تا یکساعت بعد عمل انگار کمر به پایین نداری چون حسش نمیکنی فقط وقتی از اتاق عمل آوردنت بیرون تا بی حسه پاهات بگو شکمتو فشار بدن که هرچی مونده تخلیه بشه چون بعد از اینکه بی حسیت از بین رفت نفست میره

2706