1345
1341
عنوان

سزارین با بیهوشی یا بی حسی؟

370 بازدید | 44 پست

بچه ها به نظرتون با بیهوشی بهتره یا بی حسی؟ من دو هفته دیگه زایمانمه. بعضیا میگن بی حسی باعث کمردرد میشه. از طرفی بیهوش که بشی لحظه ی تولد رو نمی بینی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بیحسی بهتره من اولی بیحسی بودم خوب بود وای برای دومی خیلی استرس دارم از الان میترسم☹️☹️☹️

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنده های تو خود خود عشقه برای من ❤️

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

الان كه فقط با بي حسي هست ديگه بيهوشي كامل نداريم واسه سزارين 

دکترم برام نامه ی مشاوره ی بیهوشی نوشته. نمیدونم چیه. هم مشاوره قلب هم مشاوره بیهوشی. فک کردم پیش دکتر بیهوشی برم شاید ازم نظرخواهی کنه. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1350

من که میخوام بی حسی رو انتخاب کنم جدا از لحظه تولد بیهوشی کامل وقتی به هوش میای درد داری و باید مسکن بگیری اما بی حسی حداقل 7.8 ساعت درد نداری و مسکن هم نمیخوای چرا که نی نی از شیرت تغذیه میکنه اونم خمار میشه😁 فقط باید از همراهت بخوای پاهات و بماله و تکون بده تا آمبولی نگیری کمر دردم من برای کرتاژم بی حسی از کمر بودم تا چند روزم آره در  داشتم اما بعدش دیگه نه اما خب همه یکسان نیستن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر گلم تو بهترین هدیه خدا به من و بابا هستی خدایا خیلی خیلی ازت ممنونیم 😘😘دامن همه منتظرا رو سبز کن و هیچ خونه ای رو سوت و کور نزار برای برآورده شدن این حاجت یه صلوات بفرستید

شما زايمان اولتونه؟من ديسك كمر دارم.نميدونم با اين مداركي كه دارم ميزارن سزارين كنم يا نه!ميگن خيلي سخت گيري زياد شده

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات
بیحسی بهتره من اولی بیحسی بودم خوب بود وای برای دومی خیلی استرس دارم از الان میترسم☹️☹️☹️

وای دقیقا مثل منی منم اولی سز بودم الان دومی رو باردارم دارم میمیرم از استرس

1376
دکترم برام نامه ی مشاوره ی بیهوشی نوشته. نمیدونم چیه. هم مشاوره قلب هم مشاوره بیهوشی. فک کردم پیش دک ...

اون مشورتی که نوشته برااینکه ببینه ازنظر قلبی مشکلی نداری برای بیهوشی.. من خودم هوشبرم. بی حسی خیلی بهتره. وقتیم ک استرس داشته باشی بهت ارامبخش میزنن میخابی.ممکنه بعد بیحسی یکم فشارت بیفته و احساس تهوع داشته باشی ک میتونی ب هوشبرم بگی سریع برات دارومیزنه خوب میشی. درکل خوبه. بیهوشیم ک عالیه چون هیچیو نمیبینی ک استرس بگیری ولی اکثرا بیحس میکنن چون برا دکترم بی دردسرتره و برای مریض بهتر

وای دقیقا مثل منی منم اولی سز بودم الان دومی رو باردارم دارم میمیرم از استرس

منم ☹️☹️☹️همش میگم نکنه بمیرم

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنده های تو خود خود عشقه برای من ❤️
1226

من بیهوشی ترجیح میدم احساس میکنم خیلی وحشتناکه به هوش باشی بعد از اون ور در حال سزارین باشی

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر برای رسیدن به هفت تا از هدف هامه https://www.ninisite.com/discussion/topic/3167082/چقد-این-دختر-صداش-قشنگه 

منم دکترم میخواست بیهوشم کنه ولی گفتم من فقط بی حسی میخوام لحظه تولد بچم اولین کسی باشم که میبینمش و گریه هاشو حس میکنم , با بی حسی کاملا موافقم

دوستان قبول سفارش کابينت , کمد ديوارى , جاکفشى با بهترىن کيفيت و مناسبترين قيمت , جهت ديدن نمونه هاى بيشتر به پيج اينستاگرام ما سربزنيد سؤالى بود در خدمتيم cabinet_yekta
من بیهوشی ترجیح میدم احساس میکنم خیلی وحشتناکه به هوش باشی بعد از اون ور در حال سزارین باشی

اتفاقا اصلا چیزی نمیبینی و حس نمیکنی چون پرده میکشن رو شکمت و پشت پرده کارشونو میکنن😀

دوستان قبول سفارش کابينت , کمد ديوارى , جاکفشى با بهترىن کيفيت و مناسبترين قيمت , جهت ديدن نمونه هاى بيشتر به پيج اينستاگرام ما سربزنيد سؤالى بود در خدمتيم cabinet_yekta
اتفاقا اصلا چیزی نمیبینی و حس نمیکنی چون پرده میکشن رو شکمت و پشت پرده کارشونو میکنن😀

پرده رو میدونم ولی فک میکردم بریدنا رو حس میکنی فقط درد و حس نمیکنی

چون فیلم سزارین و هم دیدم همش میاد جلو چشمم الان   

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر برای رسیدن به هفت تا از هدف هامه https://www.ninisite.com/discussion/topic/3167082/چقد-این-دختر-صداش-قشنگه 
1339