2703
2553

سلام بچه ها 

من خانواده شوهرن به شدت پرو تشریف دارن من ۱۸ سالگی عروسشون شدم اما من خیلی ساده و معصوم بودم من از روی ادب چون سنم کم بود وقتی کسی چیزی میخواست براش میبردم  بدون اینکه کسی بهم بگه مثلا مادرشوهرم به خواهرشوهرم میگف آب بیار من تندی میرفتم براش میاوردم 

یکم گذشت دیدم اینا موقع سفره جم کردن انقد میشینن تا یکی از جلوشون جمع کنه .ناگفته نماند جاریای دیگم که خیلی ساله عروسشووون مثل چی کار میکنن

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

هیییی نگو دلم خونه😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 

خلاصه دیدم خیلی پرو شدن طوری که میخواستن خونشونو جمع کنن زنگ میزدن به شوهرم که برو زنتو بیار شوهرمم یک بار نگفت نه به زن من چه چون جاریم میومد کمک اونم چه جاری . شاید باورتون نشه جاریم هم سن بابامه

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کار کنی زیاد میشه وظیفه

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
2456

ای بابا 

عزیزم کوچیک بودی عیب نداره الان خودتو بگیر یکم

خودشون دست و پا دارن برا خودشون کار میکنن

منم خواهر شوهر بزرگم اینجوره فک میکنه چون بچه کوچیک داره همه باید درخدمتش باشن

زمانیکه مرگم  فرا برسد این منم که باید بمیرم ؛پس بگذار آنگونه که میخواهم زندگی کنم!
خلاصه دیدم خیلی پرو شدن طوری که میخواستن خونشونو جمع کنن زنگ میزدن به شوهرم که برو زنتو بیار شوهرمم ...

وای شوهر منم زبونش کوتاهه😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭

پروشون کردی. از این به بعد کارکردنتو اروم اروم کم کن. یهو قطع نکن. هرسری بهونه بیار بگو کمرم درد میکنه دلم درد میکنه. تا چیزی خواستن سریع پانشو بیاری.بزار دخترش کار کنه . شوهرتم چیزی گفت بگو من عروسم غریبه ام. دخترخودش کمکش نمیکنه من بکنم؟

2714

منم همیشه میگفتم اره دیگه جاریم کمک میکنه منم باید بکنم ..اما الان که یکم سنم رفته بالا افتادم تو زندگی میگم چرا باید اختیار زندگیم دست اونا باشه .. 

من خیلی احمقم مثلا میگفتن فلان کارو بکن من خجالت میکشیدم بگم نه 

انجامش میدادم و حرص میخوردم اما حالا بعد چند سال میفهمم این کمکا فقط از طرف منه نه اونا

مثلا اول حاملگیم نمیتونستم غذا درست کنم بااینکه تو یه اپارتمانیم یه غذا ندادن دست شوهرم که برام بیاره یا تو راه پله ها بوی غذاشون میپیچید انقد حوصم میکرد اما دریغ از یه تعارف 

اما الان مبخوام عوض شم

جاری بزرگه منم کار میکنه.حتی خونه تکونی مادرشوهرمو میکنه فامیلش هم هست. دلیل نمیشه چون جاریم از اول کار میکرده منم کارکنم. من خونشون زیاد نمیرم خونمم بیاد نمیزارم مادرشوهرم کارکنه .که بعدا توقع نکنه براش کارکنم

حالا بدیش اینه کارم نکنم میاد خواهرشوهر کوچکم که ازمن خیلی سال بزرگ تره میگه عروسامون کار میکردن 

کسی که کار کنه خانومی خودش نشون میده و ضر ضر الکی به خودم گفتم دفعه بعدی بگه بهش بگم خب فداتشم شمام یه خانومی ازخودت نشون بده 

جاری بزرگه منم کار میکنه.حتی خونه تکونی مادرشوهرمو میکنه فامیلش هم هست. دلیل نمیشه چون جاریم از اول ...

من خام بودم اینا واقعا سو استفاده کردن ازم

مثلا اول حاملگیم نمیتونستم غذا درست کنم بااینکه تو یه اپارتمانیم یه غذا ندادن دست شوهرم که برام بیار ...

خب طبیعیه .مادرشوهر هیچوقت مادر ادم نمیشه هیچوقت برای عروس دلسوزی نمیکنه. مردن نمردن عروس براش مهم نیس.فقط ما خودمونو میکشیم براشون.اصلا اهمیت نده بهشون

2706