2726
عنوان

مامان گیر من

98 بازدید | 5 پست

مامانم به هگه چی گیر میده، جدیدن بدترم شده، همیشه تو هر زمینه ای فقط منفی حرف میزنه،مثلا میخوام برم بیرون میگه نرو جامعه امن نیست و... و در آخرم میگه آخرش به حرف من میرسی، حتی به غذا خوردنمم نظر میده که چاق شدی نخور چرا میخوری را تو اتاقی، همه خانواده هم بهش میگن چرا انقدر اذیت میکنی اما توجه نمیکنه، خسته م کرده دیگه، وقتی هم بجز خانواده مون کسی دیگه باشه جلوی طرف بدتر میکنه، تورو خدا کسی هست شرایط منو داشته باشه؟ چطور باهاش برخورد میکنین؟ 

مامانتو محکم بغل کن بهش بگو بابت تموم گیردادنتات مرسی،کاش مامان منم بود فقط گیر میداد

تا دیروز داشتی چسناله میکردی بخدامیگفتی جونمو بگیر،امروز دنبال ماسکی میترسی بمیری.گوگولی موگولی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانتو محکم بغل کن بهش بگو بابت تموم گیردادنتات مرسی،کاش مامان منم بود فقط گیر میداد

زیادیش خوب نیست، وقتی به کوچکترین چیزا گیر بده و تا به حرفش گوش ندی و حرف خودش به کرسی نشینه خوب نیست، هرچی سنشم میره بالا تر بدتر میشه

2728
زیادیش خوب نیست، وقتی به کوچکترین چیزا گیر بده و تا به حرفش گوش ندی و حرف خودش به کرسی نشینه خوب نیس ...

مامانا کلن عششقن ،تو ب دل نگیر

تا دیروز داشتی چسناله میکردی بخدامیگفتی جونمو بگیر،امروز دنبال ماسکی میترسی بمیری.گوگولی موگولی  

آره من مثل زندانیا تو خونه حبس شدم

از یه طرفیم چون درونگرام اذیت میشم ولی نه به اندازه ی بعضیا

دلم میخاد موهامو رنگ کنم دلم میخاد چنتا دوست جنس مخالف داشته باشم که رفتار مردا دستم بیاد

دوس دارم برم تو اجتماع حقمو بخورن یاد بگیرم از حقم دفاع کنم

ولی حیففف مامانم خیلییی گیره مثل بچه ۸ ساله باهام برخورد میشه نه حق بیرون رفتن دارم نه دوس پسر گرفتن 

تا جایی بشه کارامو یواشکی پیش میبرم ولی خب حتی حق تتهایی بیرون رفتنم ندارم

جاست الان