2737
2734
عنوان

بهترين كرمپودر ها ( تجربه ي شخصي)

| مشاهده متن کامل بحث + 2289 بازدید | 188 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منتطرم...راجب اتود بزارلطفا ..منطورم کرم پودرش(لایت باشه)

عزيزم من مارك اتود و امثالهم رو اصلا تاييد نميكنم 

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
اوليش و بهترينش از نظر من كرمپودر سوپر استي ميبلين  كاورش خيلي بالا  با كرمپودر ٤٠ دلاري ...

من اینو خیلی دنبالش گشتم پیداش نکردم من نمیدونم چه رنگ پوستی بهم میاد که سفارش بدم!

دوست عزیز من خدا الهی هر چی که میخوای بهت بده واسه منم دعا کن ☺️😍
2728
من فیکشو بهم دادن  چرررررب 😣

فيكش خيلييي زياده دوسه 

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
ضد افتاب لاوسون خیلی عالیه همه بهم میگن چی زدی پوشش عالی داره و انگار پوستا محکم نشون میده من راضیم ...

عزيزم اگه قصدت از زدن ضد افتاب محافظت در برابر اشعه ي خورشيده سعي كن بي رنگ استفاده كني

2738
بچه ها من پوستم چربه...بخاطر همین با فوم شست وشو میشورمش؛ ولی بعدش که کرم ضدافتاب یا کرم پودر میزنم. ...

عزيزم آبرسان فاقد چربي بگير 

١٠دقيقه قبل از اينكه كرمپودر بزني به صورتت بزن و بذار جذب بشه اينجوري پوسته پوسته هم نخواهي شد

عزيزم من مارك اتود و امثالهم رو اصلا تاييد نميكنم 

خب عزیزم من دخترم..دسم توجیبم نیست ک(هزینه های نجومی کلاس کنکوربماندد)

ی کرم برام معرفی کنید ارزون باشه ولی روی پوست بشینه البته من پوستم صافه وهیچ مشکلی نداره فقط زیرچشام تبره س

صبراوج احترام نسبت به حکمت خداست...❤❤
قیمتش ۲۵تومنع ک

عزيزم دوسه ٢٥تومن؟😐😐

متسفانه فيكه خيليم فيكه 

دوسه حدودا ٣٠دلاره ك بخواي با دلار ١٠تومنم حساب كني ٣٠٠تومن قيمتشه 😑

2706