2703
2553
عنوان

بهترين كرمپودر ها ( تجربه ي شخصي)

| مشاهده متن کامل بحث + 2289 بازدید | 188 پست

كرمپودر بعدي كرمپودر بورژوا مدل هلثي ميكسه 

كاورش متوسطه 

كاملا مات ميشه 

قيمتشم تو رنج ١٢٠ تا١٣٠ تومنه 

ماندگاري بالا 

و مناسب پوستاي چرب و مختلطه ولي پوستاي خشكم ميتونن استفاده كنن 

اينم عكسش به همراه رنگبنديش ك رنگاي خيلي خوبي داره

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اخرين كرمپودر خيلي خوب و قيمت مناسب كاتريس مدل اچ دي ليكوييدشه 

كه كاورش متوسطه 

روي صورت جلوه ي خيلي خوبي داره ماته ولي طبيعيه 

توي رنج ١٣٠تا ١٥٠تومنه 

در كل كرمپودر خيلي خوب و موندگاريه 

همينطور ك روش نوشته ٢٤ساعت موندگاري داره ولي خب تا ٨ساعت اصلا برق نميفته

مناسب پوستاي مختلط و چرب ولي خشكاهم با رعايت شروط ميتونن بزنن و لذت ببرن

اينم عكسش و سواچش واسه انتخاب بهتر شما

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 

بچه ها خدايي از كرماي زير ١٠٠تومن انتظار معجزه نداشته باشين و وقتي جوش زدين نگين چرا جوش زديم😑

2714

استارتر بزار منم یکی اضافه کنم کرم پودر مریدا هم خیلی خوبه قیمت ۱۲۰ تومن

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

طبق تجربم بهترين كرماي قيمت مناسبو بهتون معرفي كردم 

اميدوارم ك لذت ببرين

😍مرسی مهربون

خواهش ميكنم عزيزدلم

طبق تجربم بهترين كرماي قيمت مناسبو بهتون معرفي كردم  اميدوارم ك لذت ببرين

کدوم اینا برای سالن مناسبه؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
بچه ها خدايي از كرماي زير ١٠٠تومن انتظار معجزه نداشته باشين و وقتي جوش زدين نگين چرا جوش زديم😑

اسى جونم بانظرت موافقم چون بنظرم هر چقدر پول بدى آش ميخورى ممكنه يه سرى كرم پودرها اولش روى صورت خوب باشه ولى به مرور آسيب ميزنه و اينه من خودم كرم پودر فارماسى استفاده ميكنم فوق العادس 

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
2706