2726
عنوان

بهترين كرمپودر ها ( تجربه ي شخصي)

| مشاهده متن کامل بحث + 2289 بازدید | 188 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوميش كرمپودر بورژوا مدل اير مت 😍😍

كاور متوسط رو به بالا 

جلوه ي نهايي كاملا مات و مخملي 

قيمت تو رنج ١٠٠تا ١٢٠

رنگبنديش زياد نيس ولي واسه ماها ك تهرنگ زردي داره پوستمون عاليه 

مناسب پوست چربا و مختلطا 

ولي خشكاهم ميتونم استفاده كنن به شرط همون ابرسان

اينم عكسش و سواچش ك راحت بتونين رنگتونو تشخيص بدين

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
2728
برای پوست چربم خوبه؟؟

والا من پوستم خشکه ودر عین حال جوش هم میزد .

چند سال استفاده کردم کلاسیک خیلی راضی بودم .

همه هم ازم میپرسیدن کرمم چیه.

امسال شوهرم برام بورجویس خرید .اینم بد نیست ولی هنوزم میگم کلاسیک باپوستم  سازگارتر بود

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 

سوميش كرمپودر دبورا مدل ٢٤اوره 

اين كرمپودرم مثل دوتاي بالا كاور متوسط 

جلوه ي نهايي مات ولي نه خيلي مات در نتيجه واسه پوست خشكا مناسبتره 

قيمتشم ١٢٠ايناس 

رنگبنديشم تقريبا كامله 

و جز كرمپودراي خيلي خوبه 

اينم عكسش و سواچش

دسترسي بهش داخل ايرانم خيلي راحته 

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
ببخشید ولی لوازم ارایشی دیگه زیر 100تومن باشه مطمئن باشید با افتضاح ترین چیزا درست کردن و برای پوست ...

اره ولی منک راضی ام 

دختری باش که همه از مستقل بودن و موفقیتش حرف میزنن، نه از خوشگلیش🌸
2706