2410
2553
عنوان

بهترين كرمپودر ها ( تجربه ي شخصي)

2289 بازدید | 188 پست

سلام خانوما 

خيلياتون هميشه ازم ميپرسين ك چه كرمپودري خيلي خوبه تو رنج قيمت مناسب؟؟؟ 

اينبار براتون عكس آوردم از بهتريناشون به همراه سواچ ك ببينيدو لذت ببريد 

ليست بهترين كرمپودراي قيمت مناسب عمرم ك دونه دونه ميگم براتون:

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من فقط کلاسیک میپسندم .

هم قیمتش مناسب بود هم واقعا روی پوستم عالی بود

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
2714

اوليش و بهترينش از نظر من كرمپودر سوپر استي ميبلين 

كاورش خيلي بالا 

با كرمپودر ٤٠ دلاري هدي بيوتي مقايسه ميشه 😍😍

قيمتش ١٢٠تا ١٤٠

رنگبنديش كامله 

نهايتا روي پوست ماست ميشه و مخملي ك خيلي دوس دارين 

مخصوص پوست چربا و مختلطا 

خشكام ميتونن بزنن به شرط استفاده از ابرسان قوي زيرش

اينم رنگبنديش ك اگه خواستين آنلاين سفارش بدين بتونين

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
2706