2726
عنوان

مشاوره پوست

83 بازدید | 7 پست

باسلام

دوستان درخصوص جوش یا جای جوش و گاهی جوشهای سرسیاه سوال میفرمایند

باید بعرض برسونم که دلیل جوش یا لک یا ایرادات پوستی هر شخص با شخص دیگری کاملا متفاوت هستش....

لذا نمیشه با یک سوال کلی  که با جوشهای صورتم چه کنم ؟ به شما جواب دقیق وکارشناسی داد....

لذا استدعا دارم دوستانی که بدنبال پاسخ دقیق و برسی کارشناسی هستن تماس بگیرن تا با پاسخ به سوالات بتونم بهتر بامورد پوستی شما آشنا بشم و راه حل اصولی تری رو معرفی کنم....

در زمینه مشکلات پوستی جنس،سن،منطقه محل سکونت،پی اچ پوست ،مواد غذایی مصرفی ،عامل وراثت وبسیاری عوامل دیگه دخیل هستند....

لطفا جهت مشاوره تماس بگیرید

۰۹۳۵۹۸۵۸۵۹۰

مجرد،راحت و بی دغدغه... روشنفکر و امروزی... عاشق گشت وگذار... پایه رفاقت   

شما مشاوری؟ میگم من داروهای پوست دارم استفاده میکنم 2 هفته س پانژل کلیندامایسین زنیاک 

بعد اون جایی که اینا رو میزنم خیلیییییییی خشک شده پوست میده و یکم کدر و قرمز شده 

چیکار کنم چقدرش طبیعیه

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هر کسی میاد مشاوره میده فقط میخاد بیاد تبلیغ محصولاتش بکنه 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
شما مشاوری؟ میگم من داروهای پوست دارم استفاده میکنم 2 هفته س پانژل کلیندامایسین زنیاک  بعد اون ...

پوست اندازی  و سوزش کاملا طبیعی هستش و تیره شدن نشانه فعالیت بیشتر پوست وتجمع خون بیشتر در محل هستش...

چنانچه میخواهید که حساسیت پوستیتون کاهش پیداکنه فقط با روغن کرچک یا جوجوبا مقداری چربش کنید

با محل حساس شده زیاد دست نزنید وروش حساس نشید

چند هفته زمان نیاز داره

یاحق

مجرد،راحت و بی دغدغه... روشنفکر و امروزی... عاشق گشت وگذار... پایه رفاقت