1373
1363
عنوان

بچه ها یکی از دوستام توی کما هستش

217 بازدید | 13 پست

25 سالشه میشه برای ایت الکرسی و صلوات بخونید که خدا به جونیش رحم کنه و برگرده

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

وای چه هیجان انگیز 

من هم بودم ان شاءالله به حق اقا موسی بن جعفر شفا پیدا کنه 

من هم بدس آقا و دخترشان شفا گرفتم نذر کنید شفا پیدا کنه هر سال بره حرم بانو

من عاشق امام حسینم . عاشق اهل بیت . 
1387

🔴خاصیت سوره های قرآنی(خیلی جالبه👌)

🔻واقعه: مانع فقر

🔻کوثر: مانع خصومت

🔻ملک: مانع عذاب قبر

🔻فاتحه: مانع خشم خدا

🔻سوره محمد برای اخلاق

🔻سوره جن برای وسوسه

🔻سوره حجر برای برکت مال

🔻کافرون: مانع کفر وقت مرگ

🔻دخان: مانع ترس روز قیامت

🔻سوره تغابن برای ادای قرض

🔻سوره کهف برای بیدار شدن

🔻سوره فتح برای گشایش کار

🔻سوره صف برای فتح و پیروزی

🔻سوره مزمل برای مهر و محبت

🔻سوره حج برای کامل شدن دین

🔻سوره مریم برای هدایت دختران

🔻سوره احزاب برای گشایش بخت

🔻سوره یونس برای بچه دار شدن

🔻سوره جمعه برای پیدا شدن مال

🔻یاسین: مانع تشنگی روز قیامت

🔻سوره اعلی برای هدایت جوانان

🔻سوره حجرات برای زیاد شدن مال

🔻سوره یوسف برای عظمت و بزرگی

🔻سوره مومنون برای به راه راست رفتن

🔻سوره طور برای پایدار بودن و برگشت مال

🔻سوره انبیا برای رها شدن از بند و گرفتاری

🔻سوره اسرا برای شفای مریض و بهانه گیری

🔻سوره حدید برای محکم شدن و آرامش بدن

🔻سوره مجادله برای برای مهر و محبت و معامله

🔻سوره ن والقلم برای آسان شدن و درس خواندن

🔻سوره نمل برای شفا مریض و برآوردن هر حاجتی

🔴خیلیا گرفتارن. امیدورم هر کسی که این متن رو میخونه درهای رحمت خدای مهربون به روش باز بشه و گره مشکلاتش از راه بی گمان باز بشه!برای همه دعا کنیم. امیدورام درهای بسته ی زندگیتون خیلی زود و به آسونی باز شه♥️

اللهم صل علی محمد وال محمد 

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد عقشم😍 و عروسیم انشالله😍 اخه ۵ ساله تو عقدم میشه با دل مهربونت برام صلوات بفرستی تا منم خانوم خونه خودم بشم🙏😍 فرستادی بهم بگو گلم اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🌹خاطره ای که از بچگیم دارماین بود که یه بار توی پارک به مامانمگفتم:مامان من زشتم؟گفت: تو پارک منو مامان صدا نکن بگو خاله 😐😂♤‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ من مامان حسام  جونم من میدونم😍پسرررم الان هیچ وجود خارجیم نداری اما تا ۱۴۰۰ من میدونم ک بغلمی ای خدااااااا😍😍😍از الان عاشقتم عشق مامان 😍😂❤ 
1376
داشت جدا میشد، شوهرش با ماشین کوبوندتش به تیر چراغ برق

چه کثافتی بوده شوهره احمق بعضی مردا خیلی پستن مردشور نظام مردسالار ایران رو ببرن که طلاق رو بد میدونه و همچنین خانوادها که پسرشون رو ابنجوری تربیت میکنند انشالا که زنده میمونه و چشم پسره کور میشه .به خانوادش بگو ازش شکایت کنند 

چه کثافتی بوده شوهره احمق بعضی مردا خیلی پستن مردشور نظام مردسالار ایران رو ببرن که طلاق رو بد میدون ...

شوهره رو دستگیر کردن، مأمور هم پشت در اتاق دوستمه

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
شوهره رو دستگیر کردن، مأمور هم پشت در اتاق دوستمه

چراپشت اتاق دوستت؟

سوفیایی جون چ خبرخوبی چیکارکردی؟

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂