2703
2553
من امسال قراره برم سال نهم مدرسه ولی از پارسال افسردگی داشتم و مقداری افت تحصیلی داشتم به هیچ کس چیز ...

چرا اخه؟

منشا افسردگیت چیه عزیزم؟

خوشبختی نگاه خداست😍دعا میکنم خداوند هرگز چشم از شما برندارد😍😍🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

علت افسردیگ رو نمی دونم اما نتایج افسردگیم افت درسم بوده و هیچ چیز خوشحالم نمیکنه به خاطر افت تحصیلیم احساس گناه می کردم و دور از چشم پدر و مادرم هر روز گریه امسال که سال نهمم شروع شده بیشتر نگران و افسرده هستم که باید چی کار کنم قبلا چه هدف هایی که برای زندگیم نداشتم اما الان هیچی گیج شدم نمیدونم چی کار کنم پدر و مادرم که چیزی از افسردگیم نمیدونن دائم سرکوفت میزنن که تو هیچی نمیشی و یه بیکار یا ولگرد میشی از ایندم میترسم

یار مرا غار مرا عشق جگر خار مرا  یار تویی غار تویی

اخه ازشون خجالت هم میکشم بیشتر از پدرم و توی جامعه ما این بیماری ها یه جور تابو هستن اونم در سن من ولی واقعا نمیدوم از کی و کجا افسرده شدم فقط یادمه که اواسط سال هشتم مدرسه بود که اینجوری شدم پیش مشاور مدرسمون هم رفتم

2714
علت افسردیگ رو نمی دونم اما نتایج افسردگیم افت درسم بوده و هیچ چیز خوشحالم نمیکنه به خاطر افت تحصیلی ...

بمیرم برات که تو این سن دچار. این حس شدی عزیزم فقط تا میتونی با خدا بیشتر ارتباط بگیر ازش بخواه که ب قلبت آرامش بده باهاش حرف بزن شبا قبل خاب هر ساعتی ذکر بگو قرآن بخون فقط خدا میتونه آرومت کنه نه هیچکس دیگه

ولی مشاور مدرسه فقط کارش مشاوره تحصیلیه یه جورایی در موردش با مامانم صحبت کردم و گفت دختر لوس یعنی چی افسردگی تو این سن و سال اما پدر و مادرم هر دو افسرده هستن و یه سری مشکلات هم پارسال تا حالا به وجود اومده که باعت تشدید این حالتشون شده و روی من هم اثر گذاشته من تو اینترنت خونوم که افسردگی در نوجوانا ها هم شیوع داره اما پدر و مادرم اصلا نمی تونم بهشون اعتماد کنم و باهاشون صحبت کنم کس دیگه ای رو هم ندارم اومدم اینجا شاید کمکم کنین

عزیزم منم از وقتی سن تو رو داشتم افسردگی داشتم حتی دور از جون چند بارم سعی کردم به زندگیم خاتمه بدم ولی الان که 40 سالمه حالم خیلی خوبه و ازدواج کردم و یک بچه هم دارم. تو باید حتما بری پیش مشاور تا کمکت کنه. الانم بجای اینکه توی این سایت باشی زنگ بزن اورژانس اجتماعی. افسردگی هم هیچ خجالتی نداره. دکتر ها بهش میگن سرماخوردگی روحی. همونطور که ادم سالم ممکنه سرما بخوره و مریض بشه افسردگی هم یه بیماریه. باید درمانش کرد.

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!

عزيز دلم با پدرت درباره افسردگيت صحبت كن و ازش بخواه ببرتت پيش روانشناس.

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
اخه ازشون خجالت هم میکشم بیشتر از پدرم و توی جامعه ما این بیماری ها یه جور تابو هستن اونم در سن من و ...

سلام 

دختر خوبم 

درس که الان تابستونه بشین یه کم بخون خودت جلو جلو 

اگر هم مشکلی داشتی نهایتش یک معلم خصوصی بگیر الان که پرش هم هست ارزون تره 

بعدم نهایت دهم برو طراحی دوخت یک هنری یادبگیر باهاش کار کن 

یا هر چی علاقه داری هنرستان بخون 

الان دکترا ها هم شغل ندارن پس به خاطر درس خودتو داغون نکن 

پسر خوبم عاشقتم .😘😘صدای خنده هایت دلیل زندگیم ام است.امیر محمد عشق مامان باباشه 😘😘

کلا سن بلوغ خیلی آدم زودرنج میشه

تغییراتی که در بدن آدم شکل میگیره

حس و حالت طبیعیه

زیادی هم تلقین نکن که افسرده ای

ورزش کن

عبادت کن

کلیپ های انگیزشی گوش کن برا خودت هدف تعیین کن

2706