2726

بگو چی شده بیشتر توضیح بده

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مشکلت رو بگو عزیزم تا راهنماییت کنن خوب

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
خواهش میکنم یه نفر بیاد و کمکم کنه دیگه نمیخام زنده بمونم

بگو عزیزم این حرفا چیه ان شاالله 100سال زنده باشی اونم با خوشی وخرمی مشکلات هم عزیزم برطرف میشه نگران نباش مقاوم وصبور باش تا مشکلات را برزمین بزنی.

من امسال قراره برم سال نهم مدرسه ولی از پارسال افسردگی داشتم و مقداری افت تحصیلی داشتم به هیچ کس چیزی نگفتم و دائم به خاطر نمره هام سرزنش می شدم حالا افسردگی شدیدی دارم ر روز گریه میکنم از هزچ چیز خوشحال نیستم از مدرسه متنفرم از دوستام ارزوی مرگ میکنم پدر و مادرم مشکلاتی دارن و به خاطد همین نتونستم چیزی بهشون در مورد افسردگیم بگم من فقط 14 سالمه 

یار مرا غار مرا عشق جگر خار مرا  یار تویی غار تویی
من امسال قراره برم سال نهم مدرسه ولی از پارسال افسردگی داشتم و مقداری افت تحصیلی داشتم به هیچ کس چیز ...

برای چی عزیزم افسردگی گرفتی؟

خدای نکرده مشکلی براتون پیش اومده که خجالت می کشی با کسی مطرح کنی؟

2706