2703
2553

من همیشه اینستا خرید میکنم دوساله ولی ایندفعه این پیج سرم کلاه گذاشت با وعده مانتو79تومنی جشنواره میزنه کلی زبون میریزه پول مردم رو میگیره بعد که پولا روجمع کرده دیگه درست جداب نمیده الان دوهفته هست امروز فردا خیلی هم طلبکارانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من همیشه اینستا خرید میکنم دوساله ولی ایندفعه این پیج سرم کلاه گذاشت با وعده مانتو79تومنی جشنواره می ...

من به اینستا اعتماد ندارم بیشتر ازکانالای تل گرام که تو شهر خودم باشن خرید میکنم

🧚‍♀️
2456

ولی من از مانتو فروشی های شهر خودم که سفارش میدم همون روز برام میارن نهایتا فرداش میارن 

برا مامانم از یه کانال تو تهران بود سفارش دادم اونم دقیقا منو همین طور پیچوند وقتیم اوردن دوخت تمیزی نداشت 

دیگه ازشهرای دیگع سفارش ندادم

🧚‍♀️

من خودم تهران زندگی میکم تا حالا خیلی خرید کردم ولی اینجوریش رو ندیده بودم یارو تو ویس ولایو یه جوری زبون میریزه که ادم میگه چه مشتری مدار ولی بعد که کلاه رفت سرت میفهمی شگردش واگه با دقت دوباره گوش بدی میبینی طلبکاره مردمه تو همون ویساش...من دیدم کامنت زیر پست هاش روبسته بعد فهمیدم این ریگ به کفشش داره واینکارو کرده کسی نتونه بقیه رو روشن کنه با کامنت چون مردم اگه میتونستن کامنت بزارن واسش آبرو نمیزاشتن

2714