2733
2734
عنوان

امکان خطا در سونو..

138 بازدید | 7 پست

به نظرتون امکان داره اشتباه کنن؟یه ماه دیگه بچم اولم به دنیا میاد خیلی استرس دارم بهم تازکیا گفتن که شکاف لب و کام دو طرفه داره از یه طرف دوس دارم زودتر بچمو ببینمش از یه طرفم😢😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

توکل به خدا کن عزیزم .

الان غصه خوردن تو چه فایده داره .

ان شالله که اینطور نیست .

من یکی از خواهرشوهرام اینقدر خوشبین هست  و خدا رو شکر همیشه بهترین ها براش اتفاق میفته .(مصداق کامل جمله بخند تا دنیا بهت بخنده)

شما هم خوشبین باش .

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
توی ان تی گفت کام توی سی و سه هفته گفت علاوه بر کام شکاف لب دو طرف داره

خواهر زادم شکاف لب داشت عمل کرد الانم که هیچ مشکلی نداره،ولی شکاف کام به مراقبت بیشتری احتیاج داره ولی خدارو شکر کن که قابل درمانه عزیزم 

2738