2737
2734
عنوان

کیا تو بارداری زانو درد و پادرد داشتن 😖😖😖

| مشاهده متن کامل بحث + 13192 بازدید | 27 پست
بزار بچت سر وقتش بیاد عزیزم حالا من قرار سزارین بشم دکتر گفته زودتر از 38 هفته و چند روز نمیگیرم حال ...

ابجی خواهرم ۳۷ دخترش ب دنیا اومد دکتر گفت ۳۷ کامله بعدش فقط وزن میگیره روغن کرچک خورد صبح دردش شروع شد نی نیش اومد

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
شوهرم ک میگم ماساژ میگه نه حالشو ندارم اشپزی و کار خونه هم با منه امروز گفتم برم خونه مادرم دیگه نمی ...

آره اگه خیلی سختته برو یا بگو مامانت بیاد پیشت. ولی منم این دردارو دارم اگه بخوام زانومو خم کنم خیلیی دردناکه. خودتم سعی کن با روغن بدن یکم ماساژ بدی پاهاتو 

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ابجی خواهرم ۳۷ دخترش ب دنیا اومد دکتر گفت ۳۷ کامله بعدش فقط وزن میگیره روغن کرچک خورد صبح دردش شروع ...

آره عزیزم کامله ولی هر چی بیشتر بمونه بهتره بازم تصمیم با خودته👍

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
ابجی من پام سایزش ۴۰ الان دمپایی سایز ۴۲ واسم تنگه پام نمیره توپل شده پام انگشت میزارم رو پوستم سفید ...

راستی آزمایش دادی واسه ورم؟ من دو سری دادم خدا رو شکر مسمومیت بارداری و اینا نبود. ورم خطرناک هم هست. نمک و برنج و سیب زمینی و ماکارونی و ... رو حذف کن. آب زیاد خیلی تاثیر داره. یه سره کنارت باشه. من الان دو روزه این کار و می کنم خدا رو شکر درد و ورم دست و پام یه خورده کمتر شده

2731
راستی آزمایش دادی واسه ورم؟ من دو سری دادم خدا رو شکر مسمومیت بارداری و اینا نبود. ورم خطرناک هم هست ...

دو هفته پیش دادم دکتر گفت سالمی دوباره نوشت ک هفته بعد بدم 

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
ابجی خواهرم ۳۷ دخترش ب دنیا اومد دکتر گفت ۳۷ کامله بعدش فقط وزن میگیره روغن کرچک خورد صبح دردش شروع ...

برا دختر آره ولی پسر بچه کیسه های بیضه ش تو هفته ی ۳۸ تکمیل میشه. زودتر به دنیا بیاد براش خوب نیست ممکنه مشکل پیدا کنه از نظر جنسی تو بزرگسالی. 

من الان هفته 30هستم  ازوقتی ک سیل خونه هامون رو برد فروردین بخاطربارداری اومدم خونه بابام اینا باشوهرم هنوز خونه هامون ساخته نمیشه و کاری نمیکنم  اینجا فقط دستو پا درد کشته منو پاهامم بادکرده 39سایزم بوده الان 40هم کمه شبا خیلی اذیت میشم دیگ گریهههههههه

برا دختر آره ولی پسر بچه کیسه های بیضه ش تو هفته ی ۳۸ تکمیل میشه. زودتر به دنیا بیاد براش خوب نیست م ...

اها نمیدونستم ...مرسی ابجی 

2738
من الان هفته 30هستم  ازوقتی ک سیل خونه هامون رو برد فروردین بخاطربارداری اومدم خونه بابام اینا ...

ماهم درد داریم ابجی پس طبیعیه 

خانمامن ازهفته ۲۳کمردرددارم که وقتی شدیدمیشه میزنه زیردلم الان رفتم توهفته۳۶هنوزم همونطورم ولی الان ...

کمردرد منم دارم گلم الان ی ماهه ...استراحتتو بیشتر کن ابجی منم گاهی سمت چپ زیر شکمم یهو میگیره فقط استراحت.

والا دوست عزیز همه پادرد داشتن بعضیا کمتر بعضیا بیشتر جانم.....

ببین این راه حلو امتحان کن درست میشه.. 

با آب گرم برو حموم زیرش با روغن زیتون ماساژ بده زانوت ...

بعد وقتی اومدی بیرون روش کمپرس سرد بذار...

شبم وقتی میخوای بخوابی اگه شوهرت هست بگو پا رو پات بذارن راحت میشی...

راسی این بستگی به اینم داره که چقدر درد داری...ببین از 1 تا 10 چقدر درد داری..

اگه دردت در حدیه که راحت نمی تونی پا شی یا رو زمین بشینی قضیه فرق داره... 

من که خودم موقع بارداری این کارو می کردم...درد داشتم شدید... تازه کمردردم بود... 

عصا می گرفتم دستم واس راه رفتن پام با باند می بستم.... 

شمام میتونی با بلند طبی ببندی پات... 

پات بگیر بالا حالت دوچرخه زدن تکون بده...