2726

هفته ۳۴ ام پاهام خیلی درد میکنه موقع راه رفتن اذیت میشم 😣😣😣😣کسی میدونه چجوری میشه خوب شد😧😧😧

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همینطورم عزیزم. ماساژ یکم تاثیر داره 

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
2728
منم همینطورم. الان هفته ی ۳۷ هستم. هر چی جلوتر میره بدتر میشه. هیچ راهی نداره. 

واقعا کلافه ام کرده خواهر خیلی اذیت میشم حتی میخوام پاشم برم دستشویی با درد پا باید پاشم 

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
همه تو هفته های آخر همینن فک نمیکنم راهی هم داشته باشه

من اگ اینجوری باشه ورجه ورجه میکنم هفته ۳۷ نی نی بیاد اخه بچه از هفته ۳۷ کامله

منم همینطورم عزیزم. ماساژ یکم تاثیر داره 

شوهرم ک میگم ماساژ میگه نه حالشو ندارم اشپزی و کار خونه هم با منه امروز گفتم برم خونه مادرم دیگه نمیکشم دیشب شوهرم اشپزی کرد چون دید نمی تونم از درد پاشم

واقعا کلافه ام کرده خواهر خیلی اذیت میشم حتی میخوام پاشم برم دستشویی با درد پا باید پاشم 

من همه وجودم درد می کنه. عضلات و استخونام. ورم هم گرفتی؟ ورم خیلی بده. من پاها و دستام ورم دارن شدید. دردناک هم هستن. همین موقع پاشدن دستمم میخوام بگیرم جایی بلند شم نمی تونم. انگشتامم میخوام خم کنم درد داره. حالا الان چند روزه بیشتر سوپ می خورم و میوه جات و آب فراوان، یه کم بهتر شدم. آب زیاد بخور. پاهامم شبا میذارم رو بالش چند روزه. 

من اگ اینجوری باشه ورجه ورجه میکنم هفته ۳۷ نی نی بیاد اخه بچه از هفته ۳۷ کامله

بزار بچت سر وقتش بیاد عزیزم حالا من قرار سزارین بشم دکتر گفته زودتر از 38 هفته و چند روز نمیگیرم حالا شایدم بزارم 39 هفته چند روزم چند روزه عجله نکن 

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
من همه وجودم درد می کنه. عضلات و استخونام. ورم هم گرفتی؟ ورم خیلی بده. من پاها و دستام ورم دارن شدید ...

ابجی من پام سایزش ۴۰ الان دمپایی سایز ۴۲ واسم تنگه پام نمیره توپل شده پام انگشت میزارم رو پوستم سفید میشه ی لحظه جاش ولی جای انگشت نمی مونه

شوهرم ک میگم ماساژ میگه نه حالشو ندارم اشپزی و کار خونه هم با منه امروز گفتم برم خونه مادرم دیگه نمی ...

بزن برو خونه مامانت. منم اومدم خونه مامانم موندم. شوهر منم همینجوریه دست به سیاه و سفید نمیزنه. منم دیدم نمیتونم وایستم غدا بپزم و ظرف بشورم و کار خونه برسم . گفتم بیام خونه مامانم این هفته های آخر رو استراحت کنم . حالا اگه خیلی به زایمانت مونده حداقل نصف روزای هفته خونه مامانت باش برو مرخصی. نصف دیگه هفته خونه خودت باش. خونه خودت هم هستی سعی کن بری مهمونی ناهار شام رو از دوشت برداشته شه. 

ابجی من پام سایزش ۴۰ الان دمپایی سایز ۴۲ واسم تنگه پام نمیره توپل شده پام انگشت میزارم رو پوستم سفید ...

ورم کردی آب زیاد بخور سیب زمینی آب‌پز گوجه خام موز بخور 

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
2706