2726

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔
تری گلیسریدت بالاست کلسترول خوب بدنتم کمه باید غذاهاتو رعایت کنی.اگه سنت کمه فکر نکنم دارو بده

مرسی عزیز دلم یه ازمایش دیگم بزارم؟

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تری گلیسریدت بالاست کلسترول خوب بدنتم کمه باید غذاهاتو رعایت کنی.اگه سنت کمه فکر نکنم دارو بده

عزيزم نرماله همه چي جز آهن خون ك پايينه واسه چي ازمايش داده بودي؟؟؟منظورم اينه علائم خاصي داشتي؟؟؟

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
عزيزم نرماله همه چي جز آهن خون ك پايينه واسه چي ازمايش داده بودي؟؟؟منظورم اينه علائم خاصي داشتي؟؟؟

بعله اشتهام کاملا کور شده بود و جز دوقاشق نمیتونسم غذا بخورم فک میکردم الان میارم بالا رفتم پیش پزشک گفت از اعصابه بهتر ب مشاوره مراجع کنی قبلش یه اتفاقایی افتاده بود ک اعصابم کاملا بهم ریخته بود بعدش اینجوری شدم براهمین یه چکاپ کامل نوشت

خداروشكر مشكل خاصي نداري عزيزم خيالت راحت 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
خداروشكر مشكل خاصي نداري عزيزم خيالت راحت 

مرسی عزیزدلم ک وقت گذاشتی جواب دادی💖💖

2706