1421
1389

کاربر حسنکم هستم💖وقتی رژیم گرفتیو چربیهای بدنت میگن طاقت بیارید و اب نشید این نهایت پس فردارژیمشو میشکنه  
تری گلیسریدت بالاست کلسترول خوب بدنتم کمه باید غذاهاتو رعایت کنی.اگه سنت کمه فکر نکنم دارو بده

مرسی عزیز دلم یه ازمایش دیگم بزارم؟

کاربر حسنکم هستم💖وقتی رژیم گرفتیو چربیهای بدنت میگن طاقت بیارید و اب نشید این نهایت پس فردارژیمشو میشکنه  

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

تری گلیسریدت بالاست کلسترول خوب بدنتم کمه باید غذاهاتو رعایت کنی.اگه سنت کمه فکر نکنم دارو بده

1390
1376

عزيزم نرماله همه چي جز آهن خون ك پايينه واسه چي ازمايش داده بودي؟؟؟منظورم اينه علائم خاصي داشتي؟؟؟

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
عزيزم نرماله همه چي جز آهن خون ك پايينه واسه چي ازمايش داده بودي؟؟؟منظورم اينه علائم خاصي داشتي؟؟؟

بعله اشتهام کاملا کور شده بود و جز دوقاشق نمیتونسم غذا بخورم فک میکردم الان میارم بالا رفتم پیش پزشک گفت از اعصابه بهتر ب مشاوره مراجع کنی قبلش یه اتفاقایی افتاده بود ک اعصابم کاملا بهم ریخته بود بعدش اینجوری شدم براهمین یه چکاپ کامل نوشت

خداروشكر مشكل خاصي نداري عزيزم خيالت راحت 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
خداروشكر مشكل خاصي نداري عزيزم خيالت راحت 

مرسی عزیزدلم ک وقت گذاشتی جواب دادی💖💖

1387
مرسی عزیزدلم ک وقت گذاشتی جواب دادی💖💖

خواهش ميكنم عزيزم🌹♥️