2726
عنوان

ارشد زبان کی داره؟

71 بازدید | 10 پست

مخصوصا ارشد آموزش

بیاین بگین من چیکار کنم از الان

برای سال اینده

از ماهان و مدرسان شریف کتاب گرفتم فقط

خیلی خیلی فراموش کردم

سالها فاصله افتاده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم من ارشد زبان دارم ولی به اصرار خانواده خوندم چون ارشد برای کسی خوبه که سر کار میره و حقوقش اضافه میشه دولتی خوندن که خیلی ارزش داره چون الان واقعا هزینه دانشگاه ها زیاد شده شما سر کار میری؟

عزیزم من ارشد زبان دارم ولی به اصرار خانواده خوندم چون ارشد برای کسی خوبه که سر کار میره و حقوقش اضا ...

نه سر کار نمیرم

ولی دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم

گفتم یه مدت برگردم به محیط دانشگاه

شایدم اموزشگاهی جایی بتونم تدریس کنم

کلا یه هدف بشه برام

من کلاسای ماهان و آزمونای ماهان و سازمان سنجش رو شرکت میکردم اگه یادت رفته بهتره حتما حداقل یکی دو تا از کلاس هایی که درسش تو آزمون میاد باید شرکت کنی اگه خودت میتونی بخونی و منابع رو داری بخون و فقط آزمونا رو شرکت کن ولی دولتی فوق العاده سخته پولی هم اگه پولدار هستی برو چون تو این دوره زمونه ای که کار نیست این همه هم میخوای خرج کنی من با مدرک ارشد ۴ روز در هفته ۳ ساعت هر روز آموزشگاه درس میدم تقریبا هر دو ماهی ۷۰۰ میگیرم!!!!!!!!!!! یعنی ماهی میانگین ۳۰۰!  من که انگیزه نداشتم برای ارشد غیر انتفایی خوندم وگرنه دانشگاه چیز زیادی یاد نمیدن.

من کلاسای ماهان و آزمونای ماهان و سازمان سنجش رو شرکت میکردم اگه یادت رفته بهتره حتما حداقل یکی دو ت ...

چقدر کم💔

ولی کار دیگه میتونم بکنم به نظرت؟

دولتی اگه نشد آزاد میرم، حتی پیام نورم میرم اگه فراگیر قبول شم

فرقی برام نداره