2703
2553
عنوان

چیکارکنم ۱۰کیلو وزنم بیاد پایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1319 بازدید | 58 پست
خداروشكر كه تا الان مشكلى برام پيش نيومده 😊

ایشالله پیش نیاذ

اما الان اولشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باشگاه خوبه کنارش غذاهای مقوی بخور ک فشارت نیفته وزنتم بالا نیاره پروتئین بخور نون و برنج کم بخور من با این روش۷کیلو تو سه ماه کم کردم 

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
2720
مجردی ،، بچه شیر نمیدی من تو شیردهی هستم ولی کلن خیلی زیاد غذا میخورم دارم از چاقی میمیرم

يك ماهه دخترم و از شير گرفتم قبل از اون كارى نميكردم كه شيرم كم بشه دخترم اذيت بشه

2714
باشگاه یازومباخیلی تاثیر داره به نظرتون؟؟؟

سلام عزیزم! فیتنس چیز خیلی خوبیه اما بهای زیادی نباید بدی! لاغری من بهاش افسردگی و مشکلات دستگاه گوارش بود! طبق مطالعات رژیم غذایی سنگین باعث افسردگی و سندروم روده تحریک پذیر میشه!

همیشه بدونید چیو میدید و چی به دست میآرید!

اصولی رژیم بگیر!

منم استعداد چاقی دارم ولی با رژیمایی که میگیرم خیلی لاغرم و سه کیلو کمبود وزنم دارم و فرز و سبکم،اصلا صبحانه نمی‌خورم چون هر وقت عادت کنم بخورم چاق میشم(این روش توصیه نمیکنم) نهار کم میخورم شام هم نون و پنیر یا تخم مرغ و چیزای سبک میوه هم میخوره ولی روزی دو واحد

ولی به طور کلی چیپس ،پفک، شیرینی، بیسکوییت و آجیل حذف کن 

همه مواد غذایی سالم بخور ولی کم،پیاده روی و کارای خونه خیلی انجام بده روزی یکبار کل خونه رو جارو بکش و تی بزن، لباسارو بنداز تو تشت با پا برو روشون،هم فعالیت کردی کالری میسوزونی هم سرت گرمه وقت نمیکنی چیزی بخوری

چای سبز و قهوه اسپرسو زیاد بخور، قرص آهن و مولتی ویتامین یادت نره

ما کمتریم...حوصله شرح قصه نیست!!!
۳۰ کیلو،،، چه جوری لطفا یه کم توضیح میدی،، تو چندوقت

توو یکسال.تحت نظر متخصص و ورزش اصولی با مربی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

من‌از دوره های دوماهه‌خانم ساداتی استفاده کردم کارش عالیه هرروزپیگیرم بود دوماه۱۲کیلوکم‌کردم‌سالم خوری بدون محدودیت وگرسنگی وسختی مطابق سفره روزانه تازه کارمندم وقت اشپزی نداشتم 

رژیم واسه افرادی که نمیتونم ورزش کنند هم‌میده 

من که مدیونشم دوماهه ازم کلا ۹۰تومن‌گرفت جوش جونش چون من  گرفتم‌هزینه دمنوش وقرص کردم نتیجه ندیدم

ای دی تل گرامشون Ppppp_e@